Awans jest blisko: Korona HiD wygrywa dziewiąty raz z rzędu!

Piłka nożna 13 maja 2013 Komentarzy

Kapitalnie spisuje się Korona HiD Ostrołęka w tym sezonie ligi okręgowej. Podopieczni Tomasza Słowika wygrali właśnie swój dziewiąty mecz z rzędu, pokonując na wyjeździe KS CK Troszyn 2:1. Opłacało się grać do końca, zwycięską bramkę ostrołęczanie strzelili w ostatniej minucie meczu.

Korona do meczu przystąpiła bez kontuzjowanego bramkarza Szczechowiaka a na domiar złego w pierwszych dziesięciu minutach para napastników Wysocki-Sokół musiała opuścić boisko - obaj piłkarze doznali kontuzji.

Wynik otworzył Karol Kamionowski w 38. minucie. Tuż po przerwie wyrównał Piotr Dzwonkowski. Korona HiD atakowała, lecz nie mogła znaleźć drogi do bramki Troszyna. Udało się dopiero w ostatniej minucie spotkania - szczęśliwym strzelcem okazał się Sebastian Rudziński i podopieczni Tomasza Słowika wywieźli z Troszyna trzy punkty.

Najgroźniejszy rywal Korony w walce o awans do IV ligi, MKS Ciechanów, zanotował remis w Łysych i ostrołęczanie mają już pięć punktów przewagi nad ciechanowskimi piłkarzami (niebiesko-żółci rozegrali jeden mecz więcej).

KS CK Troszyn - Korona HiD Ostrołęka 1:2 (0:1)
46' Dzwonkowski - 38' K.Kamionowski, 90'Rudziński