B Klasa. GLKS Lelis pod wodzą nowego trenera

Piłka nożna 29 lutego 2020 5 Komentarzy

Pod wodzą nowego trenera przygotowania do rundy wiosennej B Klasy ostrołęckiej rozpoczęli piłkarze GLKS Lelis. Mają już też za sobą trzy sparingi.

Pod wodzą nowego trenera przygotowania do rundy wiosennej B Klasy ostrołęckiej rozpoczęli piłkarze GLKS Lelis. Mają już też za sobą trzy sparingi.

Na pierwszym treningu, który odbył się 26 stycznia w Obierwi, pojawiło się 18 zawodników i... nowy trener. To Przemysław Kowalczyk, w przeszłości wieloletni szkoleniowiec Kurpika Kadzidło.

W dotychczasowych sparingach GLKS Lelis osiągnął następujące wyniki: 3:3 z MKS Ruciane-Nida (gole: Krystian Danieluk, Łukasz Bednarczyk, Damian Prusaczyk); 1:7 z GKS Szczytno (gol: Damian Prusaczyk); 1:8 z Wałpuszą 07 Jesionowiec (gol: Damian Prusaczyk). W planach są jeszcze gry z Mazurem Pisz, ponownie MKS Ruciane-Nida, KS Zbójna i FC Różan.

GLKS Lelis zajmuje po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce w B Klasie ostrołęckiej z dorobkiem 3 punktów (1 zwycięstwo, 8 porażek).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
01:13, 29 lutego 2020

Gość

Przemek, Mirek . Nie wstyd S
Wam?


...
17:44, 29 lutego 2020

Gość

Moze coś si ruszy bo warunki w Lelisie są b dobre


...
21:55, 29 lutego 2020

Ja

Do gość z g. 01:13
A za co mają sie wstydzic?. Niech sie wstydzi Boniek przydupas i trenerek obecny Kurpika.  


...
10:55, 01 marca 2020

Do Ja

A za co ma wstydzić się Korek i Boniek? Za jeden przegrany mecz w rundzie jesiennej??? Niech wstydzą się włodarze,za brak współpracy z KS. A Ty panie zawstydzony zdaje mi się,że jesteś mocno nie spełnienionym trenerzyną po licencjacie


...
17:28, 01 marca 2020

Do Ja

A za co ma wstydzić się Korek i Boniek? Za jeden przegrany mecz w rundzie jesiennej??? Niech wstydzą się włodarze,za brak współpracy z KS. A Ty panie zawstydzony zdaje mi się,że jesteś mocno nie spełnienionym trenerzyną po licencjacieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.