B Klasa. Korona II na remis z Wymakraczem

Piłka nożna 20 września 2018 1 Komentarz

Korona II Ostrołęka zremisowała z Wymakraczem Długosiodło 2:2 w zaległym meczu 1. kolejki B Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Punkt gościom uratował niezawodny Adam Duda. Z kolei bramki dla gospodarzy strzelali Maciej Staszczuk i Leszek Galara.

Goście objęli prowadzenie w 22. minucie, gdy piłkę do siatki skierował Adam Duda. Jeszcze przed przerwą wyrównał Staszczuk, a na początku drugiej połowy gola dla Korony strzelił Galara. Kiedy wydawało się, że Korona może zdobyć pierwsze trzy punkty w tym sezonie, dał o sobie znać Duda. Najlepszy zawodnik Wymakracza strzelił bramkę na 2:2, która zakończyła emocje w tym spotkaniu.

Korona II Ostrołęka - Wymakracz Długosiodło 2:2 (1:1)
Bramki: 34. Staszczuk, 54. Galara - 22. 82. Duda

Korona II: Fuksiński - Przytuła, Ludwiczak, Karczewski, Zięba, Buchalski, Juchniewicz, Muchin, Macioch, Staszczuk, Galara. Zagrali również: Dasiak, Dmochowski, Kiernozek, Lubiak, Nisiobęcki.

Korona II Ostrołęka po 3 meczach zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów. W kolejnym meczu Korona II zmierzy się z WKS Mystkówiec Stary - w niedzielę o 16.00 na stadionie przy ul. Partyzantów.