Korona II Ostrołęka przegrała z KS Pniewo 0:2 w spotkaniu inaugurującym 19. kolejkę B Klasy ostrołęckiej. O tym, że w Pniewie jest trudny teren, specjalnie przekonywać nie trzeba. Porażka żółto-niebieskich sprawia, że jutro ostrołęcka Narew może ponownie odskoczyć im na sześć punktów.
Zespół KS Pniewo w pierwszej połowie strzelił bramkę, by po przerwie dołożyć drugą i zapisać na swoim koncie dziewiąte zwycięstwo w sezonie, w tym siódme przed własną publicznością. Korona II przegrała po raz czwarty i zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów.
Jutro dojdzie do następujących meczów:
GLKS Lelis - GKS Andrzejewo 13 maja, 14:00
Iskra Zaręby Kościelne - WKS Mystkówiec Stary 13 maja, 14:00
FC 2013 Różan - Narew 1962 Ostrołęka 13 maja, 11:00
Wymakracz Długosiodło - ULKS Ołdaki 13 maja, 16:00
Orz Goworowo - GUKS Krasnosielc 13 maja, 15:30
Jeżeli MZKS Narew 1962 Ostrołęka wygra w Różanie, będzie miała na koncie 49 punktów i 6-punktową przewagę nad Koroną II na trzy kolejki do końca sezonu. Zespół z Różana w tym sezonie jeszcze nie wygrał meczu, ma na koncie tylko jeden punkt. Szansę na odrobienie strat do Korony II ma także Wymakracz Długosiodło - jeżeli wygra on z ULKS Ołdaki, będzie na trzecim miejscu z dorobkiem 41 "oczek".
Komentarze
Gość
samsel to ześ sie popisał
info
Większość piszących ma rację co do połączenia Rzekunia i rezerw Korony bo już jeden młody rocznik z Rzekunianki gra pod szyldem Korony. Rzekuń prawdopodobnie poprowadzi duet trenerski i klub ma walczyć w przyszłym sezonie o awans do ligi okręgowej.
Kibic Rzekunianki
Bracia Z. zastanówcie się z kim się bratacie, to co robicie z tym swoim FIN-em nikogo nie interesuje, ale kibice z Rzekunia zawsze byli za Narwią, nawet stoimy w młynie, dlatego nie pozwolimy na jakąkolwiek współpracę z koroną, jeśli Wam się to niepodoba to won.
Gość
Nikt sie nie dogadal, tylko rzekun z korona
AaA
Do pana wyżej myślę że nie ma takiej możliwości
łączy nas piłka
Nie podszywać się pod kibiców Narwi i Korony. Kluby się dogadały i będzie to z korzyścią dla wszystkich.Rezerwy znikną część zawodników przejdzie do Narwi a cześć do Rzekunia, aby oba kluby były silniejsze w A-klasie.A Koronie udanego awansu i coś więcej w 3 lidze!
łączy nas piłka
Nie poszywać się pod kibiców Narwi i Korony. Kluby się dogadały i będzie to z korzyścią dla wszystkich.Rezerwy znikną część zawodników przejdzie do Narwi a cześć do Rzekunia, aby oba kluby były silniejsze w A-klasie.A Koronie udanego awansu i coś więcej w 3 lidze!
Elo
Narew na tronie, :) koronie korona wpadła do Narwi na tymczasowym moście hehehehhehehahhahalalalala
Kibic pilki
A jaki to trener tej Rzekuń przeciętny kopacz
Gość
Więc jeśli to nieprawda, to czemu trener Rzekunianki zapowiedział taką ewentualność na treningu? Co bardzo zdziwiło zawodników.
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.