B Klasa. Lider zatrzymany w Ostrołęce

Piłka nożna 06 czerwca 2021 0 Komentarzy

W tym sezonie B Klasy ostrołęckiej będą jeszcze emocje. Liderujący FC 2012 Różan przegrał dziś w Ostrołęce z Narwią II 1:2. To oznacza, że walka o miejsce premiowane awansem, jest wciąż sprawą otwartą.

Bramki dla Narwi II strzelili Wiktor Kruczyński w 50. minucie i Łukasz Olbryś na 5 minut przed końcem meczu.

Ekipa Narwi II Ostrołęka wyszła na boisko w składzie: Pędzich – Grala, Gocłowski, Bolc, Madrak – Grudziński, Kruczyński – Szczepanek, Bieńkowski, Ludwiczak – Klec.

Wynik ten oznacza, że szansę na dogonienie Różana ma ULKS Ołdaki, który zagra w tej kolejce z GLKS Lelis. Jeżeli ekipa z gminy Rzekuń wygra, zrówna się punktami z FC Różan. Narew II ma obecnie trzy punkty mniej i jeden mecz rozegrany więcej od ekipy z powiatu makowskiego.