B-Klasa: Myszyniec pewnie zmierza po awans [WYNIKI]

Piłka nożna 29 kwietnia 2013 Komentarzy

Bartnik Myszyniec pokonał LKS Zatory 3:0 w meczu 9. kolejki ostrołęckiej B-Klasy. Zawodnicy z Myszyńca mają już sześć punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli i wydają się być murowanym kandydatem do tegorocznego awansu.

Mecz lidera z ówczesnym wiceliderem był zapowiadany jako hit dziewiątej kolejki. W pierwszej połowie kibice doczekali się dwóch bramek, obu dla gospodarzy. Najpierw w 14. minucie trafił Daniel Dziekoński a kwadrans później podwyższył Adam Kobus, specjalista od stałych fragmentów gry trafił oczywiście z rzutu wolnego.

Trzeci gol dla Bartnika padł już po przerwie. W 51. minucie dobrze wykonany rzut wolny przez Kobusa, bramkarz odbija piłkę przed siebie a dobitką popisuje się Rafał Lemański i ustala wynik meczu na 3:0.

W pozostałych meczach drużyn z powiatu ostrołęckiego LUKS Łęg Przedmiejski rozbił WKS Mystkówiec Stary, Orz Goworowo wysoko poległ w Krzynowłodze Małej natomiast Huragan Lipniki uległ Krasnosielcowi w meczu, w którym padło aż dziesięć goli.

Bartnik Myszyniec - LKS Zatory 3:0;
WKS Mystkówiec Stary - LUKS Łęg Przedmiejski 0:7;
Krzyniak Krzynowłoga Mała - Orz Goworowo 4:1;
GUKS Krasnosielc - Huragan Lipniki 7:3;