B Klasa. Orz Goworowo ograł Mazowsze Jednorożec!

Piłka nożna 08 września 2024 0 Komentarzy

W emocjonującym meczu B klasy ostrołęckiej, Orz Goworowo odniósł zwycięstwo nad Mazowszem Jednorożec, pokonując rywali 2:0.

Spotkanie obfitowało w wiele emocjonujących momentów. Obie drużyny walczyły o każdy metr boiska, starając się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Pierwsza bramka padła w 38. minucie spotkania. To Kamil Kośnik pokonał bramkarza Mazowsza Jednorożec, a gol ten dodał skrzydeł piłkarzom Orza Goworowo. W 68. minucie Daniel Majkowski ustalił wynik meczu na 2:0.

To zwycięstwo jest bardzo ważne dla Orza Goworowo. Drużyna z Goworowa pokazała, że jest w dobrej formie i ma duże ambicje w tym sezonie. Z kolei Mazowsze Jednorożec będzie musiało szybko zapomnieć o tej porażce i skupić się na następnych meczach. Na razie obie ekipy są w czołówce tabeli, choć wyżej - po tej wygranej - jest ekipa z Goworowa.

Orz Goworowo - Mazowsze Jednorożec 2:0 (1:0)