B Klasa ostrołęcka wróciła po zimowej przerwie. Wyniki 12. kolejki

Piłka nożna 27 marca 2017 5 Komentarzy

Za nami 12. kolejka ostrołęckiej B Klasy. Lokalne zespoły wróciły do gry po zimowej przerwie i zrobiły to z przytupem - w czterech meczach padło aż dziewiętnaście goli. Rozegrano także derby naszego powiatu. Zobacz wyniki.

W derbach powiatu ostrołęckiego w Kadzidle już po ośmiu minutach było praktycznie po meczu. Bramki Tomasza Muracha, Artura Warycha i Mateusza Krajzy sprawiły, że Aldo Bartnik prowadził 3:0, a warto dodać, że tuż przed przerwą Krajza dorzucił czwartego gola dla graczy z Myszyńca. Po przerwie obie drużyny wpisały się na listę strzelców, ostatecznie wygrali piłkarze z Myszyńca 6:1, potwierdzając swoją dobrą formę ze sparingów.

Dwa oblicza miał mecz w Lelisie, gdzie miejscowy GLKS zmierzył się z Iskrą Zaręby Kościelne. Do przerwy gospodarze prowadzili po golu Michała Markowskiego, ale w drugiej połowie Iskra zdobyła dwa gole i wywiozła z powiatu ostrołęckiego cenne trzy punkty.

Kurpik II Kadzidło - Aldo Bartnik Myszyniec 1:6 (0:4)

⚽ 0:1 T. Murach '3
⚽ 0:2 A. Warych '7
⚽ 0:3 Krajza '8
⚽ 0:4 Krajza '45
⚽ 1:4 Jaworski '65
⚽ 1:5 T. Murach '70
⚽ 1:6 Kobus '78

Kurpik II: Leszka (5' Dobaj) - Wasilewski, Zyśk, Stachelek (60' F. Kaczyński), Bednarczyk, Dawid (70' Puławski), Drężek (60' B. Kaczyński), Gąska, Laska, Jaworski, Staśkiewicz.

Aldo Bartnik: M. Warych - Lemański (70' Krawczyk), Cekała, Majewski, A. Warych - Szymański, D. Kulas (60' Arcichowski), Kobus, Balcerzyk, T. Murach (70' K. Murach), Krajza (60' Sz. Kulas).

GLKS Lelis - Iskra Zaręby Kościelne 1:2 (1:0)