B Klasa: Różan na drodze do awansu, derby dla Świtu (wyniki, tabela)

Piłka nożna 23 maja 2021 9 Komentarzy

Zespół ULKS Ołdaki przegrał z FC Różan 1:2 w meczu na szczycie B Klasy. Drużyna z Różana jest na dobrej drodze ku temu, by awansować ligę wyżej.

Mecz na szczycie

Spotkanie FC Różan z ULKS Ołdaki było spotkaniem na szczycie B Klasy. Wagę meczu czuć było na boisku, a z tą presją lepiej poradzili sobie gospodarze, w barwach których występuje sporo doświadczonych zawodników. W pierwszej połowie gracze z Różana strzelili jedną bramkę, na początku drugiej połowy wyrównał Arkadiusz Gumkowski, a następnie padła zwycięska bramka dla FC Różan.

Różan wygrał 2:1 i ma się z czego cieszyć. Jest już blisko awansu do A Klasy...

Derby dla Świtu

Świt Baranowo zmierzył się z Orzem Goworowo w kolejnych derbach powiatu. Padł tylko jeden gol - w drugiej połowie spotkania wygraną Świtowi zapewnił niezawodny Marcin Dobrzyński.

Wygrana Narwi II, porażka Lelisa

Piłkarze Narwi II Ostrołęka kontynuują dobrą passę w rundzie wiosennej. Tym razem wygrali aż 6:0 z Iskrą Zaręby Kościelne. W 23. i 28. minucie do siatki trafił Damian Klec, w 31. minucie na 3:0 trafił Aleksander Dmochowski, a w 33. minucie Szymon Szczepanek strzelił czwartego gola. W drugiej połowie do siatki trafili jeszcze Piotr Madrak i Patryk Bolc.

W szesnastej serii gier grał jeszcze GLKS Lelis. Spotkanie zespołu z naszego powiatu zakończyło się porażką 2:3 z WKS Mystkówiec Stary.