B Klasa. Sparowały ekipy z Ostrołęki i powiatu

Piłka nożna 15 marca 2021 0 Komentarzy

Kolejne mecze sparingowe mają za sobą ekipy z naszego miasta i powiatu występujące w rozgrywkach B Klasy ostrołęckiej. Poznajcie wyniki meczów.

Kolejne mecze sparingowe mają za sobą ekipy z naszego miasta i powiatu występujące w rozgrywkach B Klasy ostrołęckiej. Poznajcie wyniki meczów.

Dwa sparingi ma za sobą już GLKS Lelis. 28 lutego piłkarze z Lelisa zagrali z GKS Andrzejewo i przegrali 1:5, z kolei 7 marca zmierzyli się z Wkrą Cieksyn. Spotkanie zakończyło się wygraną Wkry 11:4.

Narew II Ostrołęka w ubiegły weekend zmierzyła się z juniorami Jagiellonii Białystok. Ostrołęczanie przegrali 2:7, a obie bramki dla niebiesko-czerwonych strzelił Łukasz Olbryś.

Orz Goworowo w kolejnym sparingu zmierzył się z Gladiatorem Słoszewo. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Remis padł też w sparingu Świtu Baranowo z Orzycem Janowo. Pierwszy w historii mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się wynikiem 2:2 - bramki dla Świtu strzelili Wojciech Gąska i Marcin Dobrzyński.

Kolejne spotkanie sparingowe ma za sobą lider B Klasy ULKS Ołdaki. Mecz z Olimpem Ciechanów zakończył się wygraną 3:1 po bramkach Łukasza Żebrowskiego, Szymona Brzostka i Damiana Szabłowskiego.

fot. KS Świt Baranowo

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.