zdjecie 2866

B Klasa: ULKS Ołdaki z punktem po dwóch kolejkach (zdjęcia)

Piłka nożna 04 września 2017 2 Komentarze

Piłkarze ULKS Ołdaki trenowani przez Pawła Zyśka i Andrzeja Laskowskiego po dwóch kolejkach B Klasy mają na swoim koncie jeden punkt. W derbach powiatu z GLKS Lelis padł remis 3:3, a w ostatnim meczu z WKS Mystkówiec Stary młodzież z Ołdak, wsparta kilkoma doświadczonymi zawodnikami, przegrała 2:6.

Pierwsza kolejka sezonu 2017/18 była dla ULKS Ołdaki wyjątkowa, był to bowiem powrót B Klasy do Ołdak po kilku sezonach przerwy. Po młodych piłkarzach ULKS-u nie widać było jednak tremy. Przystąpili oni do meczu z wielką ambicją i przez większą część pierwszej połowy przeważali nad bardziej doświadczonym Lelisem. Ozdobą pierwszej części gry była piękna bramka z rzutu wolnego, dająca ULKS-owi prowadzenie 1:0. Ostatecznie do przerwy skończyło się wynikiem 3:1. W drugiej połowie do głosu doszli goście i zdołali odrobić straty, strzelając dwie bramki. Wynik końcowy to 3:3. Bramki dla ULKS strzelili Daniel Siemborski, Szymon Brzostek i Radosław Żerański, dla Lelisa - Hubert Kaliszewski dwie oraz Mateusz Mrozek. Tak było tydzień temu - kto jeszcze nie widział, niech zobaczy galerię zdjęć z derbów powiatu.

ULKS w drugim ligowym meczu pojechał na trudny teren, a mianowicie do Rząśnika na starcie z WKS Mystkówiec Stary. Tu mecz nie ułożył się po myśli drużyny z naszego powiatu, po 25 minutach było już 4:0 dla WKS-u i marzenia o korzystnym wyniku trzeba było odłożyć na później. Mimo to, młoda ekipa ULKS nie poddała się i zdołała jeszcze wcisnąć dwa gole przeciwnikom. Ich autorami byli Szymon Brzostek i Marcin Długozima. Za tydzień przed Ołdakami jeszcze ciekawsze wyzwanie, bowiem na ich malownicze boisko przyjedzie MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Mecz w sobotę 9 września o godz. 17.00.

B Klasa - 2. kolejka
WKS Mystkówiec Stary - ULKS Ołdaki 6:2 (4:1)

⚽ 1:0 Banach (sam) '5
⚽ 2:0 Woźnica '7
⚽ 3:0 Kanclerz '15
⚽ 4:0 Melion '24
⚽ 4:1 Brzostek '39
⚽ 5:1 Melion '48
⚽ 5:2 Długozima '85
⚽ 6:2 Salwin '87

ULKS: Kruczyk - Banach (46' Długozima), Brzostek (57' Stworzyjan), Domalewski, Siemborski, R. Szabłowski, D. Szabłowski, Woroniecki, Żebrowski (80' Florczykowski), Żerański (75' Chojnowski).

Tabela B Klasy + wyniki

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
11:07, 05 września 2017

JERZY ENGEL

ULKS Ołdaki to dobry zespół, nie ma już w Europie słabych zespołów. Szalenie ważne jest, żeby wykorzystywać sytuacje strzeleckie. Istotnym jest, żeby mieć w zespole kogoś takiego jak Radosław Kałużny i Olisadebe Emmanuel. Jeżeli ULKS Ołdaki takich ludzi będzie posiadać, wygra futbol na tak!


...
11:08, 05 września 2017

BRACIA Z TAIZE

Stop nienawiści!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.