B Klasa: Ważne wygrane Świtu i Narwi II. Dla kogo awans? [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 23 maja 2022 3 Komentarze

GKS Łyse jest już pewny awansu do A Klasy, ale Świt Baranowo i Narew II Ostrołęka także nie odpuszczają walki o miejsce premiowane. Obie te ekipy w ubiegły weekend zanotowały ważne wygrane.

Formalność - tak mecz z Iskrą Zaręby Kościelne opisuje KS Świt Baranowo. Drużyna trenera Dąbrowskiego nie miała żadnych problemów z wygraną z Iskrą Zaręby Kościelne. Mecz skończył się wynikiem 4:0, a na listę strzelców wpisali się Marcin Tabaka (dwa razy), Mateusz Fąk i Piotr Michalak.

Emocjonujący przebieg miał mecz Orza Goworowo z Narwią II Ostrołęka. W 37. minucie wynik otworzył Mikołaj Gocłowski, ale w 85. minucie Orz doprowadził do wyrównania za sprawą Pawła Koziatka. Narew grała już wówczas w "10", bo Mikołaj Banach w 50. minucie dostał pierwszą, a w 51. minucie... drugą żółtą kartkę. Narew zagrała jednak do końca i w 93. minucie Maciej Kubeł zapewnił niebiesko-czerwonym trzy punkty.

Wygrane zanotowały ekipy GLKS Lelis i GKS Łyse. Lelis wygrał 5:3 z Mystkówcem (bramki: Kowalczyk 2, Mażewski, Ziemak, Jóźwiak), a Łyse wygrały 6:1 z Andrzejewem (bramki: Pa. Magdaleński 3, Kaliszewski 2, A. Gwiazda).