B Klasa wróciła! Na start trzy punkty dla ULKS Ołdaki

Piłka nożna 31 marca 2019 0 Komentarzy

Po dłuższej przerwie powróciły rozgrywki B Klasy ostrołęckiej. Wczoraj odbyły się dwa spotkania. Zwycięstwo zanotowała ekipa ULKS Ołdaki, przegrała Korona II Ostrołęka.

Drużyna ULKS Ołdaki, czyli obecnie najlepszy zespół z naszego powiatu w B Klasie, grała u siebie z KS Pniewo. Na własnym boisku zespół ULKS ma świetny bilans i potwierdził to również tym razem, wygrywając 4:1 (Gole: Radosław Żerański 2, Daniel Siemborski, Krystian Żyłko). Był to doskonały rewanż za jesienną porażkę 0:2.

Tymczasem Korona II Ostrołęka miała trudne zadanie, bowiem pojechała do Długosiodła na mecz z liderem i to... na otwarcie stadionu. Młodzi piłkarze z Ostrołęki walczyli dzielnie, do przerwy prowadzili 1:0, ale decydującą bramkę stracili na 6 minut przed końcem. Wynik - 3:2 dla Wymakracza.

Dziś pozostałe mecze, zobaczymy w akcji m.in. Orz Goworowo i GLKS Lelis. Wyniki i tabela B Klasy w naszym jutrzejszym serwisie.