zdjecie 2298
zdjecie 2298

B Klasa: Zabójcza pierwsza połowa dla Lelisa

Piłka nożna 18 września 2017 0 Komentarzy

Piłkarze GLKS Lelis w drugiej połowie meczu z Wymakraczem Długosiodło osiągnęli korzystny rezultat 1:1, ale o wyniku meczu zaważyła pierwsza połowa, w której goście zdeklasowali zespół z powiatu ostrołęckiego. Zakończyło się wysokim 1:7.

Strzelanie dla Wymakracza rozpoczął Adam Duda, który po 29 minutach miał już skompletowany klasyczny hat-trick, prawdopodobnie pierwszy taki w tym sezonie. Minutę później było już 0:4 po golu Emila Mostowskiego, a przed przerwą wynik podwyższyli jeszcze Emil Rogalski i Michał Laska. Do przerwy 0:6, przez co mecz mieliśmy praktycznie rozstrzygnięty. Piłkarze GLKS zachowali jednak honor w drugiej połowie meczu, nie dopuszczając do dwucyfrowego wyniku. Goście strzelili tylko jednego gola - po raz czwarty trafił Duda, a chwilę później (w 66. minucie) honorowe trafienie dla GLKS zaliczył Kacper Brzeski.

Drużyna z powiatu ostrołęckiego po czterech kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. W następnej kolejce piłkarze z Lelisa zagrają na wyjeździe z KS Pniewo.

B Klasa - 4. kolejka
GLKS Lelis - Wymakracz Długosiodło 1:7 (0:6)

⚽ 0:1 Duda '3
⚽ 0:2 Duda '12
⚽ 0:3 Duda '29
⚽ 0:4 Mostowski '30
⚽ 0:5 Rogalski '36
⚽ 0:6 Laska '40
⚽ 0:7 Duda '65
⚽ 1:7 Brzeski '66

GLKS: Laćkowski (43' Dziczek) - Ziemek, Grala, Giers (40' Brzeski), Bednarczyk, Chilicki, Antośkiewicz (70' Tumiński), Mrozek, Golan (80' Mażewski), Gontarz, Kaliszewski.

Wyniki B Klasy + tabela

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.