B Klasa: Zobacz wyniki 17. kolejki. Liderem WKS Mystkówiec

Piłka nożna 05 maja 2017 0 Komentarzy

GLKS Lelis pokonał FC Różan w meczu 17. kolejki B Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego potrafili wykorzystać nadarzające się okazje do strzelenia gola, dzięki czemu zapisali na swoim koncie cenne trzy punkty. Zobacz wyniki i tabelę.

Wynik meczu już w 8. minucie otworzył Tomasz Arcichowski. Na kolejne gole czekaliśmy do drugiej połowy: najpierw do siatki trafił Michał Markowski, a następnie wynik meczu na 3:0 ustalił Przemysław Kwiatkowski. GLKS odniósł piąte zwycięstwo w sezonie. Jedenastą porażkę zanotowali z kolei gracze Kurpika II Kadzidło, którzy na wyjeździe przegrali z GKS Maxrol Andrzejewo 3:9. Bramki dla Kurpika strzelili: Marcin Jaworski, Fabian Kaczyński i Marcin Góralczuk.

GLKS Lelis - FC 2013 Różan 3:0 (1:0)

⚽ 1:0 Arcichowski '8
⚽ 2:0 Markowski '56
⚽ 3:0 Kwiatkowski '72

GLKS: Laćkowski - Arcichowski (71' Kwiatkowski), Gawrych (46' Nałęcz), Golan, Grala, Markowski, Mierzejewski (85' Mażewski), Mróz, Mrozek, Tumiński, Ziemek.

Pozostałe wyniki 17. kolejki B Klasy:

GKS Andrzejewo 9-3 Kurpik II Kadzidło (bramki dla Kurpika: Jaworski, Kaczyński, Góralczuk)
GUKS Krasnosielc 2-3 WKS Mystkówiec Stary
Iskra Zaręby Kościelne 4-1 Wymakracz Długosiodło