Badminton w Ostrołęce. Mistrzostwa województwa i miasta [ZDJĘCIA]

Inne 05 grudnia 2021 0 Komentarzy

W ten weekend, 4-5 grudnia, w Ostrołęce królował badminton. W niedzielę w hali ZSZ nr 3 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta, które miały niezwykle ciekawą formułę: oprócz rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych, był także debel rodzinny. Dzień wcześniej w tym samym miejscu grali uczniowie z całego Mazowsza.

Mistrzostwa Ostrołęki w badmintonie odbyły się w Ostrołęce już po raz trzeci za sprawą Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka. W kategoriach młodzieżowych rywalizowano od kategorii U-9 (2012 i młodsi) do U-17 (2004-2003), a była także ciekawa formuła w postaci debla rodzinnego: rodzic + dziecko lub babcia/dziadek+wnuk/wnuczka. - Rodzinne deble to inicjatywa łącząca pokolenia w rywalizacji sportowej - zapowiadał KS Badminton w zapowiedzi mistrzostw. I rzeczywiście, było to także widać na placu gry.

Wyniki w najbliższych dniach w naszym serwisie.

Mistrzostwa Mazowsza

Dzień wcześniej, w sobotę 4 grudnia, w hali ZSZ 3 rywalizowali najlepsi badmintoniści ze szkół na całym Mazowszu. Szkoły chwalą się zdobyczami i pokazują, że rywalizacja w Ostrołęce była owocna.

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.