Banach i Zaręba zwyciężają w Mrągowie!

Sporty walki 20 maja 2019 1 Komentarz

18 maja w Mrągowie odbył się Puchar Pucharze Polski Federacji WAK -1F  w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział blisko 200 osób. Podczas zawodów Victorię Ostrołęka reprezentowało dwóch zawodników. Bilans: dwa złote medale!

18 maja w Mrągowie odbył się Puchar Pucharze Polski Federacji WAK -1F  w kickboxingu. W zawodach wzięło udział blisko 200 osób. Podczas zawodów Victorię Ostrołęka reprezentowało dwóch zawodników. Bilans: dwa złote medale!

Pierwszym z nich był Patryk Banach walczący w kategorii wagowej junior do 65 kg. W walce półfinałowej zmierzył się on z reprezentantem klubu CFC Olsztyn Kordianem Głowackim. Patryk po trzyrundowej walce i silnych wymianach ręcznych i nożnych wygrał zdecydowanie jednogłośną decyzją sędziów. W walce finałowej Patryk walczył  z reprezentantem klubu Baltic Defenders Russia, Gregorym Rajrvskim. W tej walce Patryk Banach z rundy na rundę  coraz bardziej się rozkręcał i zdominował  swojego rywala, wygrywając jednogłośną decyzją sędziowską. Tym samym zajął  pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej.

Drugim reprezentantem wracającym po półtorarocznej przerwie w startach był Daniel Zaręba, walczący w kategorii wagowej do 85 kg senior. W walce półfinałowej Daniel Zaręba wygrał z Patrykiem Szperą z klubu Bokser Kożuchów przez kontuzję przeciwnika. W walce finałowej Daniel zmierzył się Rafałem Kołowskim z Fight Club Węgorzewo wygrywając jednogłośną decyzją sędziowską. Wykorzystując  swoje doświadczenie, kontrolował całą walkę narzucając swój styl walki nie dając szans rywalowi.  

Gratulujemy!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:22, 21 maja 2019

Wincenty

Wielkie brawa dla chłopców.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.