Bartnik, Kurpik, Rzekunianka. Poznaj TERMINARZ rundy jesiennej A Klasy

Piłka nożna 07 lipca 2020 2 Komentarze

Znamy już terminarz A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Liga rusza 1 sierpnia, a nasz powiat reprezentować będą trzy kluby: Aldo Bartnik Myszyniec, Kurpik Kadzidło i Rzekunianka Rzekuń. Pierwsze derby powiatu już w pierwszej kolejce!

Znamy już terminarz A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Liga rusza 1 sierpnia, a nasz powiat reprezentować będą trzy kluby: Aldo Bartnik Myszyniec, Kurpik Kadzidło i Rzekunianka Rzekuń. Pierwsze derby powiatu już w pierwszej kolejce!

Terminarz piłkarskiej jesieni w A Klasie przedstawia się następująco:

1. kolejka - 1-2 sierpnia

Wymakracz Długosiodło - GUKS Krasnosielc

GKS Andrzejewo - Wkra Radzanów

Boruta Kuczbork - Wkra Sochocin

Orlęta Baboszewo - Bartnik Myszyniec

Opia Opinogóra - Pełta Karniewo

Orzyc Chorzele - Mazowsze Jednorożec

Orzeł Sypniewo - Korona Karolinowo

Kurpik Kadzidło - Rzekunianka Rzekuń

2. kolejka - 8-9 sierpnia

GUKS Krasnosielc - Rzekunianka Rzekuń

Korona Karolinowo - Kurpik Kadzidło

Mazowsze Jednorożec - Orzeł Sypniewo

Pełta Karniewo - Orzyc Chorzele

Bartnik Myszyniec - Opia Opinogóra

Wkra Sochocin - Orlęta Baboszewo

Wkra Radzanów - Boruta Kuczbork

Wymakracz Długosiodło - GKS Andrzejewo

3. kolejka - 15-16 sierpnia

GKS Andrzejewo - GUKS Krasnosielc

Boruta Kuczbork - Wymakracz Długosiodło

Orlęta Baboszewo - Wkra Radzanów

Opia Opinogóra - Wkra Sochocin

Orzyc Chorzele - Bartnik Myszyniec

Orzeł Sypniewo - Pełta Karniewo

Kurpik Kadzidło - Mazowsze Jednorożec

Rzekunianka Rzekuń - Korona Karolinowo

4. kolejka - 22-23 sierpnia

GUKS Krasnosielc - Korona Karolinowo

Mazowsze Jednorożec - Rzekunianka Rzekuń

Pełta Karniewo - Kurpik Kadzidło

Bartnik Myszyniec - Orzeł Sypniewo

Wkra Sochocin - Orzyc Chorzele

Wkra Radzanów - Opia Opinogóra

Wymakracz Długosiodło - Orlęta Baboszewo

GKS Andrzejewo - Boruta Kuczbork

5. kolejka - 29-30 sierpnia

Boruta Kuczbork - GUKS Krasnosielc

Orlęta Baboszewo - GKS Andrzejewo

Opia Opinogóra - Wymakracz Długosiodło

Orzyc Chorzele - Wkra Radzanów

Orzeł Sypniewo - Wkra Sochocin

Kurpik Kadzidło - Bartnik Myszyniec

Rzekunianka Rzekuń - Pełta Karniewo

Korona Karolinowo - Mazowsze Jednorożec

6. kolejka - 5-6 września

GUKS Krasnosielc - Mazowsze Jednorożec

Pełta Karniewo - Korona Karolinowo

Bartnik Myszyniec - Rzekunianka Rzekuń

Wkra Sochocin - Kurpik Kadzidło

Wkra Radzanów - Orzeł Sypniewo

Wymakracz Długosiodło - Orzyc Chorzele

GKS Andrzejewo - Opia Opinogóra

Boruta Kuczbork - Orlęta Baboszewo

7. kolejka - 12-13 września

Orlęta Baboszewo - GUKS Krasnosielc

Opia Opinogóra - Boruta Kuczbork

Orzyc Chorzele - GKS Andrzejewo

Orzeł Sypniewo - Wymakracz Długosiodło

Kurpik Kadzidło - Wkra Radzanów

Rzekunianka Rzekuń - Wkra Sochocin

Korona Karolinowo - Bartnik Myszyniec

Mazowsze Jednorożec - Pełta Karniewo

8. kolejka - 19-20 września

GUKS Krasnosielc - Pełta Karniewo

Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec

Wkra Sochocin - Korona Karolinowo

Wkra Radzanów - Rzekunianka Rzekuń

Wymakracz Długosiodło - Kurpik Kadzidło

GKS Andrzejewo - Orzeł Sypniewo

Boruta Kuczbork - Orzyc Chorzele

Orlęta Baboszewo - Opia Opinogóra

9. kolejka - 26-27 września

Opia Opinogóra - GUKS Krasnosielc

Orzyc Chorzele - Orlęta Baboszewo

Orzeł Sypniewo - Boruta Kuczbork

Kurpik Kadzidło - GKS Andrzejewo

Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło

Korona Karolinowo - Wkra Radzanów

Mazowsze Jednorożec - Wkra Sochocin

Pełta Karniewo - Bartnik Myszyniec

10. kolejka - 3-4 października

GUKS Krasnosielc - Bartnik Myszyniec

Wkra Sochocin - Pełta Karniewo

Wkra Radzanów - Mazowsze Jednorożec

Wymakracz Długosiodło - Korona Karolinowo

GKS Andrzejewo - Rzekunianka Rzekuń

Boruta Kuczbork - Kurpik Kadzidło

Orlęta Baboszewo - Orzeł Sypniewo

Opia Opinogóra - Orzyc Chorzele

11. kolejka - 10-11 października

Orzyc Chorzele - GUKS Krasnosielc

Orzeł Sypniewo - Opia Opinogóra

Kurpik Kadzidło - Orlęta Baboszewo

Rzekunianka Rzekuń - Boruta Kuczbork

Korona Karolinowo - GKS Andrzejewo

Mazowsze Jednorożec - Wymakracz Długosiodło

Pełta Karniewo - Wkra Radzanów

Bartnik Myszyniec - Wkra Sochocin

12. kolejka - 17-18 października

GUKS Krasnosielc - Wkra Sochocin

Wkra Radzanów - Bartnik Myszyniec

Wymakracz Długosiodło - Pełta Karniewo

GKS Andrzejewo - Mazowsze Jednorożec

Boruta Kuczbork - Korona Karolinowo

Orlęta Baboszewo - Rzekunianka Rzekuń

Opia Opinogóra - Kurpik Kadzidło

Orzyc Chorzele - Orzeł Sypniewo

13. kolejka - 24-25 października

Orzeł Sypniewo - GUKS Krasnosielc

Kurpik Kadzidło - Orzyc Chorzele

Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra

Korona Karolinowo - Orlęta Baboszewo

Mazowsze Jednorożec - Boruta Kuczbork

Pełta Karniewo - GKS Andrzejewo

Bartnik Myszyniec - Wymakracz Długosiodło

Wkra Sochocin - Wkra Radzanów

14. kolejka - 7-8 listopada

GUKS Krasnosielc - Wkra Radzanów

Wymakracz Długosiodło - Wkra Sochocin

GKS Andrzejewo - Bartnik Myszyniec

Boruta Kuczbork - Pełta Karniewo

Orlęta Baboszewo - Mazowsze Jednorożec

Opia Opinogóra - Korona Karolinowo

Orzyc Chorzele - Rzekunianka Rzekuń

Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło

15. kolejka - 14-15 listopada

Kurpik Kadzidło - GUKS Krasnosielc

Rzekunianka Rzekuń - Orzeł Sypniewo

Korona Karolinowo - Orzyc Chorzele

Mazowsze Jednorożec - Opia Opinogóra

Pełta Karniewo - Orlęta Baboszewo

Bartnik Myszyniec - Boruta Kuczbork

Wkra Sochocin - GKS Andrzejewo

Wkra Radzanów - Wymakracz Długosiodło

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
23:16, 07 lipca 2020

Hi

No zobaczymy co bartnik pokaze:)))


...
00:06, 10 lipca 2020

hiii2

no zobaczymy na co stać kurpik kadzidło  



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.