zdjecie 7844

Bez niespodzianki. Jakub Nowosielski zagra w Pekpolu

Siatkówka 22 czerwca 2015 Komentarzy

Działacze Pekpolu Ostrołęka zakontraktowali kolejnego nowego zawodnika. Został nim 22-letni rozgrywający Jakub Nowosielski. Ten ruch transferowy nie jest żadną niespodzianką - jako pierwsi informowaliśmy o nim przed dwoma tygodniami.

Działacze Pekpolu Ostrołęka zakontraktowali kolejnego nowego zawodnika. Został nim 22-letni rozgrywający Jakub Nowosielski. Ten ruch transferowy nie jest żadną niespodzianką - jako pierwsi informowaliśmy o nim przed dwoma tygodniami.

Nowosielski jest to postać dobrze znana ostrołęckim kibicom. 22-letni zawodnik był już reprezentantem Pekpolu w sezonie 2012/13, kiedy to biało-czerwoni zakończyli rozgrywki na czwartym miejscu w I lidze. Był to najlepszy wynik w historii klubu, lecz młody katowiczanin nie miał zbyt wielu okazji do pokazania się na boisku, ponieważ pierwszym rozgrywającym w Ostrołęce był wtedy Grzegorz Pietkiewicz. Po sezonie Nowosielski opuścił więc nasze miasto i powrócił do TKS Tychy, gdzie rozegrał dwa sezony, jeden w pierwszej i jeden w drugiej lidze. Nowy-stary rozgrywający Pekpolu urodził się 11 lutego 1993 roku. Mistrz Polski juniorów w barwach Delic-Polu Norwid Częstochowa, gdzie trenował m.in. pod okiem byłego trenera reprezentacji Polski, Stanisława Gościniaka. Ma 192 cm wzrostu.

O transferze Jakuba Nowosielskiego informowaliśmy państwa już 8 czerwca. Obecnie kadrę Pekpolu na sezon 2015/16 tworzą: rozgrywający Jakub Nowosielski i Michał Tomczak, środkowy Rafał Obermeler, przyjmujący Dominik Zalewski i Piotr Cichocki oraz atakujący Patryk Szwaradzki.

Kolejnych ruchów transferowych w naszej drużynie spodziewać się możemy w najbliższych dniach. Jak się dowiedzieliśmy, klub prowadzi rozmowy z wieloma zawodnikami, którzy mogliby stanowić wzmocnienie zespołu biało-czerwonych. Wśród nich jest m.in. atakujący Avii Świdnik Dawid Konieczny. 21-letni wychowanek Skry Bełchatów ma szansę zagrać w Ostrołęce, w przeciwieństwie do Patryka Napiórkowskiego, o którym mówiło się w kontekście jego gry w naszym mieście, a który już wtedy miał podpisaną umowę ze Stalą Nysa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.