Bez szans na wyjeździe. Trójka Ostrołęka zamyka tabelę I ligi

Piłka ręczna 23 kwietnia 2023 5 Komentarzy

Bez niespodzianki zakończył się mecz 19. kolejki I ligi gr. C piłkarzy ręcznych. Enea Orlęta Zwoleń pokonali wysoko Trójkę Ostrołęka. Zawodnicy z Ostrołęki wciąż zamykają tabelę.

Spotkanie rozpoczęło się od wysokiego prowadzenie miejscowych, najpierw 4:0, a później nawet 8:1. Przewaga Orląt powiększała się (14:4), dopiero w końcówce udało się ją nieznacznie zmniejszyć, ale i tak na przerwę gospodarze schodzili z przewagą 9 bramek.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się i stało się jasne, że nie ma co myśleć o niespodziance: końcowy wynik to 34-20 dla zespołu ze Zwolenia.

Najwięcej bramek dla Trójki - 5 - rzucił Damian Tobolski. Poza nim, do bramki rywali trafiali Dmowski - 4, Świerżewski - 3, Turski - 3, Kaczyński - 2, Kośnik, Jędrzejewski, Minota - po 1.

W tabeli bez zmian - Trójka zamyka ją na 12. miejscu z dorobkiem 9 punktów.  Liderem jest Jurand Ciechanów, przed AZS UW Warszawa i Orlenem Wisłą II Płock (po 45 pkt).