Bieg Miodobrania Kurpiowskiego 2021 (wyniki, wideo, zdjęcia)

Lekkoatletyka 28 sierpnia 2021 2 Komentarze

W ten weekend w Myszyńcu i okolicach odbywa się Miodobranie Kurpiowskie 2021. Była to też okazja do sportowej rywalizacji - w miodobraniowym biegu na 10 kilometrów. 

W ten weekend w Myszyńcu i okolicach odbywa się Miodobranie Kurpiowskie 2021. Była to też okazja do sportowej rywalizacji - w miodobraniowym biegu na 10 kilometrów.

Uczestników rywalizacji, która rozpoczęła się w sobotnie przedpołudnie w Kurpiowskiej Krainie w Wydmusach k. Myszyńca przywitał Robert Michajłow. Jak podkreślił, miodobraniowy bieg wraca po 14 latach, co dodaje dodatkowego smaku rywalizacji. Burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk życzyła wszystkim biegaczom powodzenia i dobrych wyników. W końcu ponad 100-osobowa stawka sportowców ruszyła na trasę.

W biegu na 10 km wśród mężczyzn najlepszy był Tomasz Gałązka z Płatkownicy, który dobiegł na metę w czasie 00:38.04. Drugie miejsce zajął Tomasz Polewaczyk z Łysych, a trzecie Rafał Dzięgielewski z Wyszkowa - obaj uzyskali czas 00:38.57.

Wśród pań najlepsza była Paulina Klimowicz z Kolna, drugie miejsce zajęła Anna Napiórkowska z Ostrołęki, a trzecie - Ilona Brusiło z Warszawy.

ZOBACZ WYNIKI  (147,74 KB)

W czasie, gdy odbywał się bieg główny, na parkingu przy Kurpiowskiej Krainie odbyły się biegi młodzieżowe, na 200, 400, 600 i 800 metrów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
21:07, 28 sierpnia 2021

xyz

Kierownik ze Stora Enso a w koszulce  Starglass. Pewnie wstydzi się swojego zakładu :)

ocena: -         zgłoś
...
02:57, 29 sierpnia 2021

Tomek Polewaczyk

Bieg wygrał Tomek z miejscowości Płatkownica nie z Piątkowizny  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.