Bieg Papieski 2021. Ruszyły zapisy

Lekkoatletyka 12 maja 2021 0 Komentarzy

Na początku czerwca w Ostrołęce odbędzie się tradycyjny bieg upamiętniający św. Jana Pawła II - patrona miasta Ostrołęki. Ruszyły zapisy.

Ruszają zapisy na VII Ostrołęcki Bieg Papieski, planowany 6 czerwca 2021. Spotkajmy się, aby oddać hołd wielkiemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II, Patronowi Ostrołęki. Przemierzmy wspólnie 3-kilometrową trasę ulicami Starego Miasta. Start i meta przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej Farze. Udział w biegu jest nieodpłatny.

ZAPISY oraz więcej informacji na stronie Organizatora uks-clan.cba.pl lub na stronie www.protimer.pl – elektronicznego pomiaru czasu, który po raz kolejny zapewnia Galeria Bursztynowa w Ostrołęce. Zapisy potrwają do 3 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit osób startujących zależny będzie od wytycznych dotyczących obostrzeń wynikających z pandemii, W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych uczestników, będzie możliwość zapisu również na miejscu w dniu zawodów.

Najlepszych czekają atrakcyjne wyróżnienia. Każdy uczestnik, będzie miał możliwość pobrania imiennego dyplomu ze strony z wynikiem i zajętym miejscem w swojej kategorii wiekowej i w kategorii Open.
Serdecznie zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować swoich sił na tym dystansie, by właśnie w ten sposób, poprzez Bieg uczcić naszego rodaka Papieża św. Jana Pawła II, Patrona Ostrołęki.

Organizator: UKS Clan Ostrołęka wraz z wieloma podmiotami i instytucjami.

zdjecie


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.