Bieg św. Dominika w Gdańsku: Zawodniczka Siódemki w czołówce. Wyniki

Lekkoatletyka 07 sierpnia 2023 0 Komentarzy

5 sierpnia w Gdańsku w ramach Jarmarku Dominikańskiego odbył się już po raz 29 Bieg św. Dominika. W czołówce zawody ukończyła reprezentantka Siódemki Ostrołęka Martyna Budziłek.

Zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Martyna Budziłek wystartowała na dystansie 5 km i z czasem 17 minut 55 sekund wygrała swoją kategorię wiekową (K-25), a w klasyfikacji ogólnej na tym dystansie zajęła 4. miejsce. W OPEN zwyciężyła Julia Koralewska z AZS Gdańsk, druga była Beata Niemyjska z LKS Zantyr Sztum, a trzecia - Emilia Miszkuta z LUKS Start Nakło.

BIEG ŚW. DOMINIKA - WYNIKI (76,33 KB)

Bieg na 5 km kobiet ukończyły 123 zawodniczki, a Martyna była jedyną reprezentantką naszego regionu w rywalizacji pań.