zdjecie 2026
zdjecie 2026

Bieg Tropem Wilczym 2020 w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

Lekkoatletyka 01 marca 2020 6 Komentarzy

Około pół tysiąca biegaczy wyruszyło w niedzielę 1 marca na trasę biegu Tropem Wilczym, poświęconego żołnierzom wyklętym w narodowym dniu ich pamięci. Dla wielu zawodników i zawodniczek, oprócz sportowego wymiaru, bieg miał również duże znaczenie patriotyczne.

Około pół tysiąca biegaczy wyruszyło w niedzielę 1 marca na trasę biegu Tropem Wilczym, poświęconego żołnierzom wyklętym w narodowym dniu ich pamięci. Dla wielu zawodników i zawodniczek, oprócz sportowego wymiaru, bieg miał również duże znaczenie patriotyczne.

Punktualnie o godzinie 12.00 na trasę biegu na 1963 metry wyruszyli biegacze. Start miał miejsce przy ulicy 22 lipca, meta - przy hali im. Arkadiusza Gołasia. Dystans był nieprzypadkowy, jest to bowiem rok śmierci Józefa Franczaka "Lalka", uznawanego za ostatniego partyzanta. Symboliczny dystans pokonywali zarówno młodzi, jak i ci nieco starsi.

Dla wyczynowców, którzy liczyli na dłuższy dystans, przewidziano bieg na 5 kilometrów. Byli też tacy, którzy przebiegli oba dystanse.

W biegu na 1963 metry najszybszy okazał się Karol Rogoziński z Dzbenina, reprezentujący UKS Siódemka Ostrołęka. Uzyskał czas 00:06.12. Z kolei w rywalizacji na 5 kilometrów z czasem 00:15.23 zwyciężył Przemysław Dąbrowski z Rzekunia.

WYNIKI BIEGU NA 1963 M  (407,28 KB)

WYNIKI BIEGU NA 5 KM  (188,93 KB)

Organizatorami biegu był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce we współpracy z Miastem Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
19:15, 01 marca 2020

Ojdana

Widzieliście jak kolejarz załatwił kolegę radnego od triłumfa?
Pierwszy oddał nagrodę kolejnej osobie - dziewczynce, a ten od majtek przygarnął z wielkim zadowoleniem torebkę sportową!
W starciu lokomotywa-majtki wygrała lokomotywa!


...
12:22, 02 marca 2020

DĄB

a co tam majtkowy robił.

toż PO to tyle samo dla pamięći o zołnierzach Wykletych zrobiło co NKWD z UB razem

podesłać zdjęcie do PO i go wywalą
i z roboty poleci, bo tez partyjna


...
14:56, 02 marca 2020

bolo

Oficjalne wyniki są już na stronie mosir ostroleka
Te w podanych linkach są błędne!


...
15:46, 02 marca 2020

XX

Błędne są nie tylko tutaj, na stronie MOSiR też są błędy. Np. pod nr startowym z którym biegł mój syn figuruje jakaś pani a syna nie ma na liście w ogóle (chyba że były dwa identyczne numery startowe)


...
18:18, 02 marca 2020

do XX

Podając tu swoje uwagi zapewne nie będą one uwzględnione. Na stronie mosiru napisali gdzie należy zgłaszać uwagi ;)
Zgłosiłeś/zgłosiłaś tam?


...
07:46, 03 marca 2020

Tropem Wilczym

"Błędne są nie tylko tutaj, na stronie MOSiR też są błędy. Np. pod nr startowym z którym biegł mój syn figuruje jakaś pani a syna nie ma na liście w ogóle (chyba że były dwa identyczne numery startowe)"
NIE ZNAMY DANYCH! CHCEMY POPRAWIĆ!
PROSZĘ PISAĆ NA ADRES: marketing1@mzostiit.ostroleka.plSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.