Biegacze opanowali Baranowo! Bieg Mikołajkowy po raz pierwszy (wideo, zdjęcia)

Lekkoatletyka 08 grudnia 2019 0 Komentarzy

Klub Świt Baranowo zorganizował wyjątkową imprezę sportową dla miłośników biegania z terenu gminy. Po raz pierwszy odbył się bowiem Bieg Mikołajkowy. Startowali zarówno młodzi biegacze, jak i ci nieco starsi - w biegu open na 4 kilometry.Impreza biegowa na tak dużą skalę to nowość w gminie Baranowo. Okazało się, że zapotrzebowanie jest duże, bo w imprezie wzięło udział około 150 osób, głównie z terenu gminy. Rozpoczęło się od biegów dla dzieci i młodzieży, które odbywały się na bieżni stadionu w Baranowie. W końcu przyszedł czas na bieg główny, który odbył się już ulicami gminy.

W biegu na 4 kilometry zwyciężył Damian Świerdzewski, dla którego był to... drugi wygrany bieg tego dnia! Wcześniej triumfował bowiem w Biegu Mikołajkowym W Ostrołęce. Drugie miejsce zajął Przemysław Flaga, a trzecie Paweł Prusik. Wśród pań najlepsza była Edyta Goceł.

Patrząc na zainteresowanie ze strony biegaczy, klub Świt trafił w dziesiątkę z tego typu inicjatywą. Zapraszamy do galerii zdjęć z biegów, jak również do materiału wideo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.