Bramka trenera na wagę zwycięstwa Trójki (wideo, tabela)

Piłka ręczna 14 lutego 2021 0 Komentarzy

Wielkie emocje towarzyszyły kolejnemu spotkaniu Trójki Ostrołęka. Szczypiorniści z naszego miasta wygrali jednym golem z AZS UMCS Lublin, a bramka decydująca o zwycięstwie padła kilka sekund przed końcem meczu. Rzucił ją grający trener Rafał Niećko.

Mecz był emocjonujący i dość wyrównany, choć zespół gości ani razu w tym spotkaniu nie wyszedł na prowadzenie. Wynik oscylował za to wokół remisu i często właśnie status quo gościł na tablicy wyników. Na kilka minut przed końcem wydawało się, że wszystko jest już jasne. W 56. minucie po bramce Szuby Trójka prowadziła 26:23. Jednak od tego czasu goście rzucili trzy bramki, wyrównując w ostatniej minucie meczu.

Klasę pokazał jednak grający trener Trójki Rafał Niećko. Kilka sekund przed końcem meczu zdobył zwycięską bramkę, dzięki której ostrołęczanie mogą świętować zajmowanie pierwszego miejsca w grupie.

Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 27:26 (12:10)

Trójka: Szurnicki, Szuba 2, Świerżewski 4, Zieliński 3, Ludwiczak 2, Prekiel, Dmowski 4, Niećko 5, Frąckiewicz, Potępa 4, Piskowski, Gąska 1, Pachucki, Glinka 2, Murawski