Bramka w 33. sekundzie, ale emocje do końca. Jantarki zwyciężyły [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 06 czerwca 2022 0 Komentarzy

Trzynaste zwycięstwo w sezonie odniosły piłkarki Jantaru Ostrołęka. Wygrały na wyjeździe z Fortami Piątnica i choć prowadziły 3:0, to emocji w tym spotkaniu nie zabrakło do samego końca...

Jantarki objęły prowadzenie w... 33. sekundzie meczu za sprawą Oliwii Piersy. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższyła Klaudia Płoska, a w drugiej połowie Julia Borkowska minutę po wejściu na boisku właśnie w takim stylu strzeliła na 3:0.

Wydawało się, że jest "po meczu", ale emocji jeszcze nie zabrakło. Zawodniczki z Piątnicy strzeliły dwie bramki, ale mimo nerwowej końcówki, trzy punkty pojechały do Ostrołęki.