Były gracz Narwi skuteczny w I lidze

Piłka nożna 22 marca 2015 Komentarzy

Stomil Olsztyn pokonał Pogoń Siedlce 3:2 w meczu 22. kolejki I ligi piłkarskiej. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił były zawodnik Narwi Ostrołęka - Łukasz Jegliński.

Prowadzenie w sobotnim spotkaniu objęła Pogoń, która już w 5. minucie mogła cieszyć się z bramki Michała Ogrodnika. Wyrównanie nadeszło w 36. minucie. Łukasz Jegliński przejął piłkę na dwudziestym metrze i pięknym strzałem z dystansu pokonał Mateusza Tobjasza. Jeszcze przed przerwą kibice obejrzeli dwa gole - najpierw bramkę dla Pogoni strzelił Antonio Calderon, wynik pierwszej części gry na 2:2 ustalił Tomasz Wełna.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka - zdobył ją Dawid Szymonowicz, który w 58. minucie spotkania ustalił wynik meczu na 3:2 dla Stomilu.

Łukasz Jegliński urodził się 17 listopada 1986 roku w Ełku. W rundzie wiosennej sezonu 2005/06 był zawodnikiem Narwi Ostrołęka, prowadzonej przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski Wojciecha Łazarka. Wraz z ostrołęcką drużyną, Jegliński zajął wtedy drugie miejsce w IV lidze mazowieckiej.