Camper Wyszków wygrywa Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki [ZDJĘCIA]

Siatkówka 15 września 2014 0 Komentarzy

Camper Wyszków okazał się najlepszym zespołem w siatkarskim Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Gospodarze okazali się gościnni i zajęli dopiero czwarte miejsce, wyprzedzając jedynie gości z Ukrainy.

Camper Wyszków okazał się najlepszym zespołem w siatkarskim Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Gospodarze okazali się gościnni i zajęli dopiero czwarte miejsce, wyprzedzając jedynie gości z Ukrainy.

W niedzielnym spotkaniu Pekpol Ostrołęka przegrał z KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS 1:3. Jedynie w drugim i czwartym secie podopieczni Andrzeja Dudźca nawiali wyrównaną walkę z wicemistrzem I ligi. Pozostałe partie pewnie wygrywali zawodnicy z Siedlec, którzy podczas niedzielnych spotkań walczyli nie tylko z przeciwnikiem, lecz również z wirusem grypy żołądkowej, panującym w zespole.

Z meczu na mecz coraz lepiej grali zawodnicy Kazhany Barkom Lwów. Goście z Ukrainy w swoim ostatnim turniejowym starciu zremisowali 2:2 ze Ślepskiem Suwałki, pokazując kilka udanych zagrań. Ostatecznie zajęli oni jednak piąte miejsce w turnieju, Ślepsk był trzeci - co ciekawe, suwalczanie nie ponieśli w turnieju żadnej porażki, notując cztery remisy.

Pekpol zajął czwarte miejsce z dorobkiem jednej wygranej (3:1 nad Kazhany), jednego remisu (2:2 ze Ślepskiem) i dwóch porażek (1:3 z Camperem i KPS). Ostrołęccy siatkarze mają jeszcze nad czym pracować przez najbliższe dwa tygodnie i mamy nadzieję, że ich forma ligowa będzie wyższa. Turniej wygrał Camper Wyszków, zwyciężając w trzech meczach i notując jeden remis.

Organizatorzy wręczyli również wyróżnienia indywidualne, otrzymało je sześciu zawodników. MVP całego turnieju został kapitan drużyny z Siedlec, Jakub Guz. Najlepszymi zawodnikami w swoich drużynach okazali się Konrad Woroniecki (Camper), Grzegorz Białek (Pekpol), Marian Kadiuk (Kazhany), Paweł Pietraszko (KPS) i Karol Rawiak (Ślepsk).

Sezon 2014/15 w I lidze rozpocznie się 27 września. W pierwszej kolejce ostrołęcka drużyna zagra z AGH 100RK Kraków.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.