zdjecie 171

Cenne trzy punkty kadetek Nike Ostrołęka

Siatkówka 06 grudnia 2021 0 Komentarzy

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą pracowity weekend w I lidze mazowieckiej. Ostrołęczanki zagrały dwa mecze wyjazdowe: z jednego z nich przywiozły trzy punkty.

W starciu z Ateną Warszawa lepsze były rywalki, które wygrały 3:0, ale w meczu z LOS Nowy Dwór Mazowiecki to już siatkarki Nike były górą. Mimo, że pierwszego seta wygrały gospodynie, to w kolejnych odsłonach wyraźnie przeważały już podopieczne trenera Dariusza Piersy. 

- Zagraliśmy w składzie: Martyna Werpachowska, Maja Sokołowska, Zuzanna Samsel, Nikola Krukowska, Lena Wilczyńska, Alicja Walc, Amelia Trzcińska, Karolina Ochenkowska i Oliwia Kolwicz. Trener Dariusz Piersa. Mimo braków kadrowych (choroby, kontuzje) zdobywamy cenne 3 pkt. Należy też odnotować debiut dwóch młodziczek, Karoliny i Oliwii, a także bardzo dobrą grę naszej rozgrywającej Mai Sokołowskiej na pozycji....libero - relacjonuje klub.

Tabela I ligi mazowieckiej kadetek:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1LTS Legionovia Legionowo I123212369
2UMKS MOS Wola Warszawa122693217
3UKS Atena Warszawa112682913
4UMKS MOS Wola Warszawa II121862523
5GLKS Nadarzyn111541922
6MUKS Radomka Radom111451923
7OTPS Nike Ostrołęka1152630
8LOS Nowy Dwór Mazowiecki1220736

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.