Champion w akcji. Czas na Mistrzostwa Polski juniorów [ZDJĘCIA]

Sporty walki 22 maja 2023 0 Komentarzy

W minionych weekendach reprezentanci UKS Champion Ostrołęka - Martyna Staniszewska, Daniel Łazicki i Maciej Samsel wzięli udział w Mistrzostwach Warszawy Juniorów (13-14.05, Warszawa) i Mistrzostwach Mazowsza Juniorów (20-21.05, Płock).

Daniel Łazicki zakwalifikował się do finału Mistrzostw Warszawy, jednak przed dużą liczbę zawodników i ograniczony termin zawodów, Daniel i jego przeciwnik zostali zestawieni w walce półfinałowej Mistrzostw Mazowsza. Niestety gdy zawodnicy spotkali się w ringu lepszy okazał się przeciwnik, tym samym Daniel wraca do domu z dwoma medalami - ze srebrnym Mistrzostw Warszawy i brązowym Mistrzostw Mazowsza.

Maciej Samsel przez brak przeciwników w swojej kategorii walczył z cięższymi przeciwnikami i zdobył srebrny medal Mistrzostw Warszawy. Tydzień później zmierzył się w swojej kategorii wagowej i w walce półfinałowej wygrał walkę przed czasem kwalifikując się do finału. Maćkowi nie udało się wygrać w finale, jednakże zdobył tytuł Wicemistrza Mazowsza Juniorów.

Martyna Staniszewska z powodu braku przeciwniczek ze swojej kategorii wagowej nie mogła ubiegać się o tytuł Mistrzyni Mazowsza, ale udało jej się zdobyć srebrny medal podczas Mistrzostw Warszawy.

Wszyscy wymienieni zawodnicy zostali zgłoszeni do Mistrzostw Polski Juniorów, które rozpoczną się już 12 czerwca. Zawodnicy UKS Champion Ostrołęka powalczą o tytuły z zawodnikami z całej Polski.

Osoby zainteresowane treningami do rywalizacji sportowej lub rekreacyjnie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę Facebook - UKS Champion Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.