Children's Day, czyli święto futbolu w gminie Kadzidło [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 05 czerwca 2022 5 Komentarzy

Wspaniałe świętowanie Dnia Dziecka na sportowo miało miejsce za sprawą Kurpiowskiej Akademii Sportowej. Na orlikach w Kadzidle i Dylewie oraz przede wszystkim na stadionie w Kadzidle nie brakowało emocji za sprawą drużyn, które na Kurpie przyjechały z całej Polski.

Dzień Dziecka jest tylko raz w roku i Kurpiowska Akademia Sportowa postanowiła wciąć sobie do serca fakt, iż do takiego święta trzeba podejść z wielką pompą. Dlatego też zorganizowano kolejną edycję Children's Day. To wydarzenie, którego głównym elementem są turnieje piłkarskie, w tym roku dla dzieci z roczników 2011-2016.

Zapowiadano grę zespołów z Ostrołęki, Przasnysza, Zambrowa, Łysych, Różana, Ciechanowa, Łomży, Lelisa, Sierpca, Wyszkowa, Łap, Ostrowi Mazowieckiej, Mławy, Wielbarka, Goworowa, Ełku, Lubawy, Warszawy, Olsztyna, Sokołowa Podlaskiego, Piastowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Krasnosielca, Sypniewa, Torunia i innych miejscowości, w tym oczywiście gospodarzy z Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Emocji nie brakowało (w niedzielę grają jeszcze najmłodsze roczniki) i choć do najlepszych ekip trafiły puchary i medale, to wszyscy mogli czuć się wyróżnieni - zagrali w ciekawym, silnie obsadzonym turnieju. W ramach tej samej imprezy zorganizowano również koncerty gwiazd disco w Zagrodzie Kurpiowskiej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
05:09, 05 czerwca 2022

Widmo

W Kadzidle to chyba powinien być jakiś Dziań Siura  czy jakoś tak, a nie tak po europejsku

ocena: 100%         zgłoś
...
12:08, 05 czerwca 2022

Anusia Borzobohata

Zakompleksione ludziki z Kadzidła,  wstydzą się języka polskiego, więc,  kurna, aby było "światowo, postępowo i nowocześnie", urządzili nie Dzień Dziecka, lecz Children's Day.

Pozdrawiam, Anusia Borzobohata-Krasieńska

ocena: 34%         zgłoś
...
16:15, 05 czerwca 2022

Kocur

Pewnie Emilia wymyśliła nazwę:)))))

ocena: -         zgłoś
...
07:17, 06 czerwca 2022

Kiki

Cały ten turniej to logistyczna porażka.uzyskali sponsorów i to nie mała kwotę.wymyslili gwiazdy wieczoru a zawodnikom dzieciakom każą płacić za granie.

ocena: -         zgłoś
...
20:34, 06 czerwca 2022

Do kiki

Hahaha.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.