Ciężki mecz i porażka kadetek Nike

Siatkówka 30 października 2019 2 Komentarze

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka w ubiegły weekend zmierzyły się na wyjeździe z Metrem Warszawa. Walczyły dzielnie, mimo osłabionego składu, lecz nie zdołały wygrać nawet seta w starciu z Metrem Warszawa.

Pierwszy i trzeci set padł łupem warszawianek, ale największe emocje mieliśmy w secie drugim, gdzie zespół Nike był wręcz krok od zwycięstwa. Drużyna z Ostrołęki prowadziła już 23:19, lecz wtedy doszło do kontrowersyjnej akcji. Sędzia główna meczu uznała, że piłka nie odbiła się od bloku po ataku zawodniczki Nike, choć wiele wskazuje na to, że tak było. Na nic zdały się protesty, żółtą kartkę otrzymał trener Dariusz Werpachowski, a rozpędzone warszawianki wygrały seta. Kto wie, gdyby ten fragment meczu potoczył się inaczej i góry nie wzięły emocje, to wynik mógłby być inny...

Zawodniczki Nike zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów.