Co dalej z ostrołęcką siatkówką? Mamy odpowiedź z PZPS

Siatkówka 30 lipca 2018 21 Komentarzy

Drużyna Energi Net Ostrołęka w ubiegłym sezonie zagrała w finale II ligi, będąc o krok od ligowej promocji. Po wakacjach nie zgłoszona została do rozgrywek. O dalszy los ostrołęckiej siatkówki pytaliśmy w siedzibach siatkarskich związków.Od momentu, gdy w naszym serwisie napisaliśmy o braku Energi Net Ostrołęka w terminarzu II ligi, na naszą skrzynkę mailową przyszło wiele wiadomości od zaniepokojonych kibiców. Pytają: co dalej z ostrołęcką siatkówką? Zapytaliśmy o to w PZPS i MWZPS.

Okazuje się, że drużyna Energi Net Ostrołęka nie została zgłoszona do rozgrywek. W siedzibie PZPS pojawiła się też oficjalna informacja o rezygnacji z gry w II lidze.

- Prezes zarządu ASPS NET poinformował PZPS o rezygnacji z udziału w rozgrywkach II ligi mężczyzn w sezonie 2018/2019. Termin zgłoszeń do rozgrywek minął 15 czerwca 2018 roku. Skład grup w II lidze na sezon 2018/2019 został już zatwierdzony przez Zarząd PZPS - poinformowała nas Zuzanna Lekowska, Dyrektor Pionu Rozgrywek i Spraw Formalnych w Polskim Związku Piłki Siatkowej.

Po takiej informacji skontaktowaliśmy się z okręgowym związkiem, by sprawdzić czy drużyna Netu Ostrołęka została zgłoszona do regionalnych rozgrywek III lub IV ligi. Jak się okazuje, jeszcze nie - choć jest na to szansa.

- Proces zgłaszania zespołów do rozgrywek prowadzonych przez MWZPS cały czas trwa. Na chwilę obecną nie wpłynęło do nas zgłoszenie z przywoływanego klubu - mówi Michał Rymko z wydziału gier Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

Jaka będzie przyszłość biało-czerwonych i czy drużyna z Ostrołęki wystąpi w jakiejkolwiek lidze? Na te wiadomości przyjdzie nam jeszcze poczekać. O postępach w tej sprawie poinformujemy w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:28, 30 lipca 2018

Volley

...szał...

ocena: -         zgłoś
...
12:24, 30 lipca 2018

kibic

Jeden powód mniej do narzekania dla malkontentów.

ocena: -         zgłoś
...
12:27, 30 lipca 2018

Gość

Brawo panie Nowaczyk i reszta leśnych dziadków !  

ocena: -         zgłoś
...
12:33, 30 lipca 2018

Jarek

Tak się kończy brak szkolenia młodzieży. Olsztyniaczki nie beda umierać za klub. A kibice jacyś są? Narew podnieśli kibice, to tu też powinni wziąć sprawy w swoje ręce?

ocena: -         zgłoś
...
12:34, 30 lipca 2018

Jarek

Chwalono się że Net ma najwięcej kibiców. To proszę bardzo kanapowcy. Do narzekania pierwsi, to teraz do roboty. Kiedy robimy zebranie?

ocena: -         zgłoś
...
12:35, 30 lipca 2018

Bbb

To było do przewidzenia  

ocena: -         zgłoś
...
13:28, 30 lipca 2018

Kibic

Za Kotowskiego napirw Narew upadła, teraz Net.  

ocena: -         zgłoś
...
14:30, 30 lipca 2018

666

Narew Net a i Jantar coraz gorzej przędzie.W O-ce sport umiera a grabarzem jest rada miasta z prezydentem na czele.Czas na zmiany w tym mieście bo inaczej to tylko w cymbergaja będą rozgrywki.

ocena: -         zgłoś
...
14:38, 30 lipca 2018

Gość

Ej szatan z siódmej klasy, spadaj stąd. Tym numerem posługuje się sam Boruta, ten od Jagusi. Ale to podrzędny rozrabiaka.
Weź innego inka, ohydny nergalu.

ocena: -         zgłoś
...
16:08, 30 lipca 2018

Do tłumu

Narew rozwalił Prezes i koniec i kropka.
Net jeśli nie zostanie zgłoszony również rozwali Prezes. Dlaczego? Bo mają presję na awans i wielkie aspiracje. Szacunek dla pasjonatów kibiców itp. Ale pamietajmy jedno droga nasza Narwio uwarzajmy na prezesów.  

ocena: -         zgłoś
...
16:16, 30 lipca 2018

Gość

Niech teraz urzędnik w zarządzie pomoże.  

ocena: -         zgłoś
...
16:16, 30 lipca 2018

Gość

Janusz wepchnal kumpla na prezesa wtedy w Narwi. Jak najmniej ludzi z nadania wladzy i bedzie dobrze. Teraz wladza nie jest taka glupia i w innym klubje rzadzi z drugiego siedzenia. Tylko znow ich czlowiek ma na imie Robert

ocena: -         zgłoś
...
16:20, 30 lipca 2018

Gość

Ciekawe jak to antoskiewicz wytłumaczy kotoju. Jak on to tam kontrolował,  że dotacje wzięli i się zawineli.   Powolaja komisarza hak ostatnio i pozamiata sprawę pod dywan.  A Pan antoskiewicz ciekawe gdzie i na jaką funkcje będzie startował.  Funkcjonowanie tu w zarządzie to dobra rekomendacja.  Jeszcze przed wyborami przypomnę o tym Panu i Pana wyborcom.  

ocena: -         zgłoś
...
19:47, 30 lipca 2018

Do Jarek

Ty j***** śmieci.u nie wyciera się mordy siatkarzom szczególnie tymi z Olsztyna na których piszesz. Założę się że jesteś internetowym napinaczem który na meczach nie był i wypisuję głupoty a później ludzie wierzą w te twoje pierdzielamento .Zza Mielnika wszyscy umierali za ten klub w tym też zawodnicy z Olsztyna. Za te zniesławienia zaraz dostaniesz będziesz się tłumaczył jak dostaniesz pozew.  

ocena: -         zgłoś
...
19:49, 30 lipca 2018

Do Jarek

Wycierasz d**ę zawodnikami to pewnie jesteś z zarządu. Każdy wie co od.pierdzialiscie w ostatnim sezonie w stosunku do drużyny i trenera.  

ocena: -         zgłoś
...
19:59, 30 lipca 2018

Narwianin

Nie ma co patrzeć na prezesów i innych nicponi .Kibice Netu bierzcie sprawy w swoje ręce ratujcie swoj klub sami . Przeczekajcie ten zły czas i zacznijcie od zera to jedyny ratunek i szansa na czysta sytuację.powodzenia

ocena: -         zgłoś
...
20:14, 30 lipca 2018

ala

@do Jarek
takie prymitywne wypowiedzi świadczą o Tobie. Jeśli masz  zarzuty do Zarządu to je udowodnij anie rzucaj  prymitywnych obelg i oskarżeń

ocena: -         zgłoś
...
21:14, 30 lipca 2018

Gość

to jeden z olsztyńskich siatkarzy bardzo się emocjonuje, już wcześniej używał tych samych wulgaryzmów, bronił pana Mielnika, siebie i kolegów w dosyć prosty chłopski sposób. Ja go nawet rozumiem, naprawdę dużo z siebie dawali na parkiecie, tylko szkoda ze taki sposob wypowiedzi

ocena: -         zgłoś
...
21:40, 30 lipca 2018

Kibic neutralny

No dobra, a jakiś plan jest? Ten klub ma w ogóle kibiców? Inni już dawno by zrobili zebranie i ustalili, co robić. Tym bardziej że jest szansa zgłosić się do 3 ligi.  

ocena: -         zgłoś
...
14:17, 31 lipca 2018

Gość

Czemu Net ma upaść? Niech stworzą również drużynę juniorską, gdzie wielu potencjalnych i młodych zawodników kończy swą przygodę z siatkówką na UKS Olimp bo nie ma rocznika. Od paru ładnych lat ostrołęcki Pekpol,Energa,Net (nie wiem jak w sumie teraz nazwać) nie ma drużyny kadetów, juniorów.A szkoda :p

ocena: -         zgłoś
...
14:34, 31 lipca 2018

obserwator

Dobre pytanie, ale odpowiedź na nie znają chyba tylko zainteresowani czyli Zarządy Olimpu i Net-u. Jeden klub, jedna kasa i kontynuacja gry. Może niech odpowiedzą, to mogłoby być ciekawe???

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.