Co dalej z remontem ostrołęckiego stadionu?

Inne 03 lutego 2019 10 Komentarzy

Jak będzie wyglądał wyremontowany stadion w Ostrołęce? To pytanie zadaje sobie wielu sportowców i kibiców. Do grona pytających dołączył jeden z radnych, który zapytał o proponowany projekt przebudowy.

fot. eOstroleka.plW trakcie kampanii wyborczej remont stadionu był jednym z kluczowych punktów programowych niemal wszystkich ugrupowań, także urzędującego obecnie Łukasza Kulika. Poprzednia władza zamówiła projekt, lecz podczas prezentacji pojawiło się wiele wątpliwości.

Temat stadionu systematycznie powraca. W ostatnim czasie radny Mariusz Łuba zadał prezydentowi Łukaszowi Kulikowi wiele pytań w formie interpelacji. Zapytał m.in. o tym, czy przedstawione plany są ostatecznymi, jakie koszty miasto poniosło w związku z tym projektem, dlaczego bieżnia dla lekkoatletów jest zaplanowana poza stadionem, czy uwzględniono drogi ewakuacyjne, jak wygląda sprawa bezpieczeństwa przy organizacji meczów czy imprez masowych, czy uwzględniono budowę dodatkowych parkingów i dodatkowych szatni.

Ale to nie koniec. Łuba chce wiedzieć także, czy murawa na boisku głównym będzie sztuczna czy naturalna, czy uwzględniono zjadzdy, dojazdy, miesjca siedzące i miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz na jakim etapie jest inwestycja i czy miasto poniesie koszty w tej kwestii.

Prezydent Łukasz Kulik nie odpowiedział jeszcze na te pytania. Na odpowiedź ma 14 dni.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:44, 03 lutego 2019

Gość

Przewiduję odpowiedz; Nie ma pieniędzy. może kiedyś tam będą.  

ocena: -         zgłoś
...
13:12, 03 lutego 2019

realista

,,Gościu,, - wszystko zależy od tego, ile kasy zostawili i jak zadłużyli miasto twoi idole!!

ocena: -         zgłoś
...
14:00, 03 lutego 2019

Do realista

Popieram,mieli tyle lat na modernizację tego boiska.a ile lat remontowany był hotel

ocena: -         zgłoś
...
14:12, 03 lutego 2019

do realista i

idąc twoim tokiem rozumowania to nawa władza może remontować tylko, to co stara władza już wyremontowała, czyli co remontu nie wymaga. A to czego stara nie wyremontowała to i nowa nie musi, bo po co?  

ocena: -         zgłoś
...
15:25, 03 lutego 2019

Gość

Do typa z 14:12, dziwne i pokretne tlumaczenie masz. Fakt jest taki ze pan Kotowski, pan Juchniewicz i zgraja przez 12 lat pamietali o stadionie tylko w kampaniach wyborczych a potem zapominali. No jeszcze im sie przypominalo jak zamawiali projekty za 50 tys zl, ktore pozniej wyrzucano

ocena: -         zgłoś
...
17:59, 03 lutego 2019

Wkurzony

Dla kogo pytam ten Stadion??
Dla bandy chuliganów i pseudokibiców klubu ,, Narew,, , którzy to na dzisiejszym meczu sparingowym z młodzieżą z Łomży doznali porażki!!!, a szczyt ich frustracji polegał na spaleniu szalika klubu korona Ostroleka!!!! Ja bałbym się wpuścić ich na nowy stadion! Zwracam się z interpelacją do Pana VicePrezydenta Macieja Kleczkowskiego, który często widywany jest w szaliku wspomnianego klubu czy Popiera Pan takie zachowanie??? Naprawdę lubiłem starą Narew i Pana działania dla niej ale jest coraz gorzej.  

ocena: -         zgłoś
...
19:02, 03 lutego 2019

Gość

Nie gadaj glupot wkurzony kłamco bo jakies dzieciaki to nie klub, nawet jesli ktos cos spalil (a na to nie ma dowodow, bylem na meczu i nic takiego nie mialo miejsca)
Narew jest teraz najlepiej zarzadzana na przestrzeni przynajmniej kilku lat i zdecydowanie lepiej niz Korona, ktora pan Laskowski i Juchniewicz uzywaja do wiecie czego

ocena: -         zgłoś
...
19:36, 03 lutego 2019

Go gosc

Spokojnie ochłoń kłamstwem nie wygrasz. Gówniarze spalili my tego nie popieramy koniec kropka. Zawsze się znajdzie niedorozwój. A gościa L i J nie czepiajcie się robią swoje i przestali rządzić w mieście olewka. Lepiej niech się pojawia tylko te wzmocnienia.  

ocena: -         zgłoś
...
06:31, 04 lutego 2019

projekt

Jak   coś   robić  to porządnie  bo ten  ostatni projekt  to jakaś lipa   pod  publikę. trzeba  zburzyć wszytko (oprócz sztucznej płyty) i wybudować  od  nowa zaczynając od boiska ,uzględniając również lodowisko wraz  z infeastrukturą. stadion  to nie tylko  piłkarze i kibice Narwii.

ocena: -         zgłoś
...
12:24, 04 lutego 2019

ajaj

Tak sport to nie tylko piłka można, czyli kopacze Narwi i Korony

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.