Co start, to podium! Udana niedziela Siódemki Ostrołęka

Lekkoatletyka 27 czerwca 2023 0 Komentarzy

W niedzielę 25 czerwca zawodnicy UKS Siódemka startowali aż w trzech imprezach. Amelia Kordel, Martyna Budziłek i Małgorzata Wierzbowska stanęły na podium.

Rano w Romanach Soborach k/Przasnysza Amelia Kordel biegała na 1 km w „Crossie Spod Wiatraka", gdzie w kategorii 2008-2001 zajęła drugie miejsce. Po południu Martyna Budziłek czasem 17:47,26s wygrała bieg na 5000m w „Warsaw Track Cup", które to zawody były rozgrywane na stadionie OSiR Targówek w Warszawie.

Natomiast wieczorem na stadionie AWF w Warszawie w „IV rzucie Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej" startowała Małgorzata Wierzbowska, która w biegu na 3000m zajęła trzecie miejsce z nowym rekordem życiowym – 10:48,19s (poprzedni był gorszy o ponad 10 sekund).