Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia)

Lekkoatletyka 05 sierpnia 2018 15 Komentarzy

Trwa piknik trzeźwościowy na stadionie miejskim w Ostrołęce. Organizatorzy - stowarzyszenie "Arkadia" - już po raz szósty zaprosili biegaczy na Cross na Ostrej Łące, czyli wyjątkowo wymagający bieg przełajowy. Łatwo nie było, ale biegacze doskonale dali sobie radę.Pobiec można było na czterech dystansach: 500 m (dzieci rocznik 2008 i młodsi), 1 km, 7,5 km i 15 km. Na biegaczy na najdłuższych dystansach czekało wiele podbiegów i przeszkód naturalnych. Chętnych do biegu nie zabrakło, na starcie stanęło ponad 200 osób.

Przedstawiamy Wam pierwsze wyniki crossu z ostatniej chwili, oczywiście uzupełnimy je po komunikacie organizatora. Gratulacje dla każdego, kto ukończył bieg. W takim upale nie było łatwo!

Bieg na 15 km:

1. Piotr Wiśniewski - Ostrołęka - 01:17.26;
2. Bartłomiej Kulawik - Ostrołęka - 01:21.00;
3. Krystian Kowalczyk - Ostrołęka - 01:21.16;

Najszybszą panią była Beata Żebrowska z Ostrołęki - 02:00.20;

Bieg na 7,5 km:

Kobiety -

1. Anna Urbaniak - Jednorożec - 00:40:20;
2. Joanna Stolarczyk - Ostrołęka - 00:52.54;
3. Monika Konopka - Nowosiedliny - 00:53.29;

Mężczyźni -

1. Rafał Smoliński - Przasnysz - 00:32.06;
2. Marcin Tomczak - Ciechanów - 00:37.52;
3. Tomasz Stolarczyk - Ostrołęka - 00:38.30;

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
18:06, 05 sierpnia 2018

Feldek

Dawajcie lub gdzie są wyniki wszystkich i więcej zdjęć.  

ocena: -         zgłoś
...
22:17, 05 sierpnia 2018

Gość

Co niektórzy pewnie są dumni, że oszukali i pobiegli krótszą trasą, a potem wzięli moją nagrodę mimo, że byli ode mnie wolniejsi... A organizatorzy mimo protestów nabrali wody w usta! Za rok nie biegnę w tym biegu, słaba organizacja i do tego te szerszenie...  

ocena: -         zgłoś
...
23:08, 05 sierpnia 2018

Do Gość

Nie narzekaj. Nagroda to nie wszystko. Ja np biegam dla przyjemności a nie jakiś nagród. Ode mnie gratulacje dla organizatorów. Za stworzenie tak wspanialej imprezy :) a szerszenie.... Nikt ich tam specjalnie nie zagniezdzil. Bylo mega super. Pozdrawiam  

ocena: -         zgłoś
...
23:29, 05 sierpnia 2018

do Do Gość

Dla tych co wzięli nagrody mimo, że przebiegli tylko 7km zamiast tak jak ja 7,5km to chyba podium i nagroda to jednak wszystko... Bo niektórzy mocno wykłucali się o te nagrody...

ocena: -         zgłoś
...
23:40, 05 sierpnia 2018

Zielony

Takie imprezy powinny być przede wszystkim dobrą zabawa i możliwością sprawdzenia się w różnych warunkach, a nie uczestniczeniem tylko dla nagrody. Organizatorzy nie mogli przewidzieć, że akurat na tej trasie trafia się szerszenie, nikt by nie mógł,  dlatego nie rozumiem obwiniania ich za obecnosc szerszeni. Uważam, że organizacja była bardzo dobra, od razu gdy zaistniała sytuacja z szerszeniami organizatorzy się tym zajęli. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję wszystkim uczestnikom.  

ocena: -         zgłoś
...
00:04, 06 sierpnia 2018

do Zielony

Tak, tak, ja mam uczestniczyć tylko dla zabawy chociaż byłem najszybszy bo Ty mimo, że byłeś wolniejszy to skróciłeś sobie trasę i wziąłeś moją nagrodę... Super układ!

ocena: -         zgłoś
...
00:15, 06 sierpnia 2018

Kawa

Impreza ok ale organizator w przyszłym roku powinien się bardziej przyłożyć. Było wiele miejsc słabo oznaczonych. Wystarczyło taśmą dobrze oznaczyć lub postawić tam kogoś.

ocena: -         zgłoś
...
14:39, 06 sierpnia 2018

Do Gość

To nie był bieg o złote kalesony .Po co tak się spinasz ? Widzę że ograniczasz się tylko do takich zawodów. Ja byłem poza podium a i tak się cieszę . Super bieg!! Następnym razem jeszcze lepiej oznaczyć trasę i będzie git ;)

ocena: -         zgłoś
...
16:02, 06 sierpnia 2018

BBLove

Człowieku weź się ogarnij...wczoraj się wykłócałeś psując innym zabawę,  dzisiaj plujesz jadem i po co ? Chcesz ten puchar, to niech koledzy z BBL Ci kupią u będziesz happy. Wrzuć na luz. To była fajna impreza.

ocena: -         zgłoś
...
17:13, 06 sierpnia 2018

WWO

Ludziki z BBL jak zawsze zachłanni na puchary, zawsze czują się dyskryminowani i niedowartościowani, no ale jak się chłopu należało miejsce wyższe bo inni skracali to chyba racja po jego stronie i powinni się wstydzić Ci co przebiegli krótszy dystans bo nie zasłużyli na nagrody.

ocena: -         zgłoś
...
22:36, 06 sierpnia 2018

Wierny

Oszusci skracacze dostana za kare kilja dni w czyśccu i będą mieli! O! Uspokoić się i nie oszukiwać bo taki oszukany puchar jest g ..... warty!

ocena: -         zgłoś
...
00:01, 07 sierpnia 2018

biegacz

Jestem jedną z osób która została pozbawiona podium  przez osoby skracające trasę ( trzy osoby z czołówki przyznały się do tego że zrobiły to nieświadomie ) ale osoby z podium brnęły w zaparte że przebiegły pełną trasę. Dziwi mnie tylko jedno jeśli w trakcie biegu  wyprzedziłem pięć osób z czołówki i oni mnie potem nie wyprzedzają to jakim cudem znaleźli się przede mną. Ja swój bieg jestem w stanie potwierdzić z pozycji gps. I tu już nie chodzi o te puchary i nagrody ale po prostu o uczciwość i ducha walki fair play. Trasa była niesamowita i tu brawa dla organizatorów. Ale z oszustami trzeba walczyć !!!

ocena: -         zgłoś
...
15:34, 07 sierpnia 2018

marian

Ten koleś w białej koszulce i czapeczce ze zdjęcia to nawet stadion na  koniec biegł w poprzek żeby sobie skrócić a jak wbiegł na metę to witali go jak zwycięzce a wbiegł drugi .Pierwszego nikt nie zauważył bo przybiegł dobre 5 min przed wszystkimi.

ocena: -         zgłoś
...
15:37, 07 sierpnia 2018

gość

Ja tego w białej koszulce też wyprzedziłem po drodze to jakim cudem był przede mną na mecie. Przecież mnie nie wyprzedzał !!!!!

ocena: -         zgłoś
...
10:06, 08 sierpnia 2018

Niezadowolona

Niestety ale czołówka  jak cześć osób zauważyła skrocila sobie drogę a jeden to i na stadionie jeszcze oszukiwal z trasą Sedzina stała przy mecie i nic na to nie powiedziała Farsa jakaś Grupka osób  z dziewczyną która wygrała również skrocila Ale cóż było minęło nic na to nieporadzimy Widać że co niektórzy to przyjeżdżają z celów ekonomicznych żeby tylko za wszelką cenę wygrać ale teraz powinni się wstydzić jak nie przed nami którzy uczciwie przebiegła 7,5 km po super trasie co przede wszystkim przed samym sobą a to gorsze ale jak się nie ma sumienia przyznać  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.