CrossFightGym Ostrołęka na Runmageddonie w Modlinie

Inne 10 czerwca 2016 Komentarzy

Ekipa CrossFightGym Ostrołęka wzięła udział w Runmageddonie Classic, jaki odbył się w ubiegły weekend w Modlinie. Ekstremalną trasę dwunastu kilometrów przy 50 przeszkodach pokonało dziewięcioro zawodników tego klubu. Ostrołęczanie zajęli 29. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W ostatnich dniach informowaliśmy o sukcesie innej ostrołęckiej ekipy podczas nocnego Runmageddonu w Modlinie. Za dnia również nie zabrakło ostrołęckich akcentów, a to za sprawą ekipy CrossFightGym.

Najlepszy z dziewięcioosobowej ekipy CFG okazał się Marek Będźkowski z czasem 02:55:29, co dało mu 319. lokatę w indywidualnej klasyfikacji generalnej. Kolejny z naszego zespołu był Grzegorz Rykowski (03:14:01), a na uwagę zasługują także wyniki pozostałych zawodników ostrołęckiego klubu: Magdaleny Lelujki (03:31:52), Grzegorza Marcinkowskiego (03:32:18), Doroty Korzep-Czekalskiej (04:04:25), Magdaleny Eliasz-Laskowskiej (04:09:18), Roberta Nadaja (04:10:16), Beaty Żebrowskiej (04:10:23) i Marty Gałązki (04:10:25). Łączny czas ekipy CrossFightGym to 17:18:05 - liczyły się wyniki pięciorga najlepszych zawodników. Taki rezultat dał 29. miejsce w gronie 61 drużyn, biorących udział w biegu.

Ekipa CrossFightGym już teraz zapowiedziała, że wystartuje także w kolejnej edycji Runmageddonu, która zaplanowana została 25 czerwca w Ełku.