Czternastka Volleya Ostrołęka. Ich zobaczymy na parkiecie w nowym sezonie

Siatkówka 09 września 2023 0 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka po historycznym sukcesie, jakim jest awans do II ligi, przygotowuje się już do ważnego sezonu w roli beniaminka. Aby dobrze wypaść na drugoligowych parkietach, trzeba było się wzmocnić. SPS dokonał czterech transferów do klubu i podał już pełną kadrę na nowy sezon.

Na rozegraniu zobaczymy dobrze znanego ostrołęckim kibicom Pawła Zdrojewskiego, a do tego doszedł Hubert Jankuniec z II-ligowego zespołu z Międzyrzeca Podlaskiego.

Na przyjęciu zobaczymy aż pięciu graczy: nowy nabytek to Jakub Makar, który ma za sobą nawet grę w I lidze. Jest niezwykle doświadczony Dominik Zalewski, a także Maciej Majkowski, Maciej Kułas i Kamil Kubeł - znani z gry w Volleyu w poprzednim sezonie.

Na libero także nowy nabytek - Jakub Nurczyński, a do tego Bartosz Małkowski, występujący od wielu lat w SPS-ie.

Na środku bez zmian - znane ostrołęckim kibicom nazwiska: Damian Kwiatkowski, Piotr Rejmer i Jakub Gaładyna. Na ataku grać będą Patryk Brzostek i Kamil Krajewski - oby ten duet zapewnił ostrołęckiej drużynie sporo punktów.

Pierwszy mecz w II lidze Volley rozegra 30 września na wyjeździe z Metrem Family Warszawa. Z kolei przed własną publicznością ostrołęczanie zaprezentują się już 7 października w starciu z MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.