Czwarty medal! Ewa Bartosik jest niesamowita

Lekkoatletyka 23 marca 2024 0 Komentarzy

Ewa Bartosik zdobyła swój czwarty medal Halowych Mistrzostw Europy Masters. Tym razem z koleżankami z reprezentacji Polski wywalczyła brązowy medal w sztafecie 4x200m w kategorii 70.

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka znakomicie spisuje się na Halowych Mistrzostwach Europy masters w lekkiej atletyce. W indywidualnych startach zdobyła trzy medale: w skoku w dal (brąz), trójskoku (srebro) i biegu na 60 metrów (brąz). Teraz przyszedł czas na sztafetę.

W biegu 4x200 metrów Polki zajęły trzecie miejsce, a członkinią brązowej sztafety była Ewa Bartosik. To jej czwarty medal, a jest jeszcze szansa na piąty - jeszcze dziś kolejna sztafeta z jej udziałem.