"Czwórka" z Nike wytrzymała presję i zagra w finale Mistrzostw Mazowsza

Siatkówka 09 maja 2022 1 Komentarz

Amelia Sokołowska, Zuzanna Siudek, Amelia Bednarczyk, Julia Golan i Jagoda Szlązak - to zawodniczki z zespołu "czwórek" OTPS Nike Ostrołęka, który to zespół zagra w finale Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce.

fot. OTPS Nike Ostrołęka

Zawodniczki Nike podczas turnieju półfinałowego w Mysiadle zaczęły od trzech porażek, co oznaczało, że o awans do finału łatwo nie było. Dwa kolejne mecze padły jednak łupem podopiecznych trenera Mirosława Górki, który na klubowej stronie podkreślił, że choć gra długo nie szła po myśli młodych ostrołęczanek, to jednak udało się przezwyciężyć trudności.

Decydujący o awansie do finału mecz z MOS Wola Warszawa drużyna Nike wygrała 25:23 i dzięki temu zagra 28 maja w Mysiadle w turnieju finałowym z udziałem najlepszych ośmiu drużyn w województwie.

Źródło: OTPS Nike Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:49, 09 maja 2022

Natalia

Byłam, widziałam i stwierdzam, że dziewczynom brakuje ogrania turniejowego. Pierwsze mecze na turniejach grają z trzęsącymi kolanami, nic im nie wychodzi nawet z teoretycznie słabszymi zespołami. Najlepsze zespoły z Warszawy i okolic grają dużo towarzyskich turniejów i dla nich jest to chleb powszedni. Zespoły Nike nie grały w cyklicznej Lesznowolskiej Lidze Siatkówki, która w założeniu miała przygotować do mistrzostw Mazowsza oraz w Ogólnopolskim Festiwalu Siatkówki w Lesznowoli. Z uwagi na duże odległości do podwarszawskich miejscowości naszych dziewczyn zabrakło na marcowym turnieju czwórek w Nowym Dworze Maz. Nie zagrają też 15.05.2022 r. na Ogólnopolskim Turnieju Czwórek w Żurominie o puchar M. Glinki. Ten brak doświadczenia i stres sprawiają, że dziewczyny nie pokazują wszystkich swoich możliwości w pierwszych meczach, które mają wpływ na końcową kolejność. Z całego serca życzę dziewczynom i trenerowi sprawienia niespodzianki w turnieju finałowym, ale obawiam się, że będzie 7 miejsce.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.