zdjecie 2298
zdjecie 2298

Czy jest szansa na nowe szatnie przy stadionie miejskim?

Inne 10 stycznia 2019 7 Komentarzy

Wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk 7 stycznia zwrócił się do prezydenta Łukasza Kulika z prośbą o realizację inwestycji szatni na stadionie miejskim. Obecnie są w tej kwestii poważne braki.

Wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk 7 stycznia zwrócił się do prezydenta Łukasza Kulika z prośbą o realizację inwestycji szatni na stadionie miejskim. Obecnie są w tej kwestii poważne braki.

- W trakcie kampanii wyborczej odbyłem mnóstwo rozmów ze środowiskiem sportowców. Zwracali oni uwagę na niewystarczającą liczbę szatni na terenie stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce.  Problem narasta, gdyż w Ostrołęce mamy sporo klubów, w których młodzież i dorośli trenują piłkę nożną. Problem pojawia się, gdy większa liczba grup ma zajęcia tego samego dnia. Sporo czasu traci się w oczekiwaniu na zwolnienie szatni przez poprzednio trenujący zespół. Niektóre zespoły, dla oszczędności czasu, po prostu przebierają się na dworze - pisze wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk w interpelacji do prezydenta Łukasza Kulika.

Wiceprzewodniczący Frydryk przypomniał, że taki projekt był już zgłaszany do budżetu obywatelskiego, lecz nie uzyskał wystarczającej liczby głosów, mimo mobilizacji środowiska sportowego.

- W 2017 roku zgłoszono projekt postawienia nowych szatni wolnostojących do Budżetu Obywatelskiego na obecny rok. Koszty szacowano na 95 tysięcy złotych. Projekt nie zyskał wystarczającej liczby głosów, lecz sportowcy nie mają wątpliwości, że jest to inwestycja konieczna.  W związku z tym proszę o rozważenie zrealizowania takiej inwestycji - dodał Frydryk.

Prezydent Łukasz Kulik ma 14 dni, by odpowiedzieć na tę interpelację.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:43, 10 stycznia 2019

Hehe

Jezeli ma byc budowany stadion to czy warto wydawac 100 tys na rozwiazanie tymczasowe?? Mam nadzieje ze Kulik nie bedzie sie dawal wpedzac wtymczasowe rozwiazania.


...
18:44, 10 stycznia 2019

Zawsze za

Panie Jakubie projekt nie uzyskał poparcia środowisk piłkarskich bo był pomysłem Korony Ostroleka. I to jest przykre. Oczywiście jest rywalizacja ale niech ona będzie zdrowa bo inaczej nic w tym mieście nie zbudujemy.  


...
18:54, 10 stycznia 2019

Hehe

To jak byl pomysl korony ktorej to nieformalnym prezesem jest prezes mosir to ciekawe co za walek chcieli juz wykombinowac sory ale czemu prezes pozwolil aby w czasie remontu hotelu zlikwidowac szatnie co byly w piwnicy i po remoncie hotel stal sie hostelem jeszcze bez szatni czyli wydali pieniadze na remont tracac jakosc i uzyteczne pomieszczenia.


...
19:38, 10 stycznia 2019

Wkurzony

MYŚLAŁEM, ŻE W TYM CHLEWIKU PRZY STADIONIE ŚWINIE TRZYMAJĄ, A TAM SĄ SZATNIE!!!!!!, NORMALNIE KOSMOS!!!!  


...
20:49, 10 stycznia 2019

Twój wróg.

Wkurzony tyle razy myślałeś ze bierzesz tam prysznic a to zwykle swiniomycie było. Po je bie.  


...
21:32, 10 stycznia 2019

artek

I ETAP REMONTU/ROZBUDOWY STADIONU
Budować porządne trybuny!
Pomiędzy sztucznym a trawiastym boiskiem.
Pod trybunami wszystkie potrzebne pomieszczenia: szatnie, magazynki itp.
Burzyć obecne główne trybuny, bo te nowe będą głównymi.
Poszerzyć boisko pod III ligę i zrobić tartan oraz skocznię w dal tak jak wnioskują LA.
W pierwszym etapie wystarczy!


...
21:37, 10 stycznia 2019

Do Artek

Brawo prezes koronki wkoncu błysnąłeś tylko ze projekt nie jest taki.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.