Dąbrowska zagrała z Anderlechtem. Wychowanka Jantaru Ostrołęka w eliminacjach Ligi Mistrzów [WIDEO]

Piłka nożna 18 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Wychowanka KS Jantar Ostrołęka Magdalena Dąbrowska zagrała w eliminacjach Ligi Mistrzów kobiet. Weszła na boisko w 64. minucie przegranego przez SMS Łódź 2:3 meczu z Anderlechtem Bruksela.

Po golach Anny Rędzi i Dominiki Kopińskiej SMS prowadził 2:0 z Anderlechtem, ale nie dowiózł prowadzenia do końca. W 64. minucie, przy stanie 2:1 dla łodzianek, do gry weszła Magdalena Dąbrowska. Zawodniczka z Ostrołęki grająca w SMS Łódź nie będzie jednak mile wspominać tego meczu. Belgijki strzeliły dwie bramki, w tym jedną w doliczonym czasie gry i awansowały do finału turnieju eliminacyjnego.

Magdalena Dąbrowska w ostatnim czasie otrzymała powołanie do kadry Polski U19.