zdjecie 1166
zdjecie 1166

Damian Cendrowski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Piłka nożna 27 lutego 2019 15 Komentarzy

Damian Cendrowski został nowym piłkarzem ostrołęckiej Narwi. 23-letni obrońca ma pomóc niebiesko-czerwonym w wywalczeniu awansu do rozgrywek ligi okręgowej.

Damian Cendrowski został nowym piłkarzem ostrołęckiej Narwi. 23-letni obrońca ma pomóc niebiesko-czerwonym w wywalczeniu awansu do rozgrywek ligi okręgowej.

Cendrowski to wychowanek ŁKS Łomża, ma za sobą występy w Centralnej Lidze Juniorów w barwach macierzystego klubu, a także grę w Tęczy Łyse. Do Narwi przechodzi jako wolny zawodnik.

Jest to drugi transfer do ostrołęckiego klubu w przerwie między rundą jesienną a wiosenną. Wcześniej do Narwi dołączył Kamil Zygmunt.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:03, 27 lutego 2019

kibic

Nie rozumiem po co Narwi ten zawodnik? Przecież on jest bardzo słaby i do tego przyjezdny.. prezes Narwi odebrał nagrodę działacza roku a nie potrafi nawet porządnego transferu ogarnąć. Nic więcej jak środek tabeli Narwi nie grozi w tym sezonie z takimi transferami i beznadziejnym trenerem  


...
17:32, 27 lutego 2019

...

Ty za to jesteś najlepszy w pisaniu komentarzy. Jak masz jakiś pomysł to podpowiedz zarządowi lub trenerowi co można zrobić lepiej. a nie przepraszam ty nie wiesz bo pijesz ósme piwo przed internetem i zjadasz 4 paczke chipsów. bez Pozdro


...
17:36, 27 lutego 2019

do ...

Podobnie myślę zarząd i trener wie dobrze co robią i jakie transfery powinni robić. a czy ktoś jest przydatny do drużyny oni wiedzą najlepiej.  


...
17:52, 27 lutego 2019

a

Czasami wydaje mi się, że to piłkarze piszą takie komentarze jak ten pierwszy. Ci, co się nie załapali albo np. zrezygnowano z nich po testach. Okropna zawiść w tym środowisku a wystarczy przejść się na trybuny i posłuchać kibiców, żeby zobaczyć że kibice jak się tu ktoś podpisał to nie mówią takich rzeczy


...
18:49, 27 lutego 2019

REDAKTOR

Raczej tak własnie jest ktoś się nie dostał czuł się lepszy a nie podpisali z nim umowy i z zawiści piszą takie rzeczy. Ale niech się nie przyjmują pismakami i robią swoje !


...
21:17, 27 lutego 2019

Gość

jakie to wzmocnienie? otyły chłopaczek  


...
21:32, 27 lutego 2019

Gość

po jakich testach zrezygnowano ale śmieszni jestescie testy w a klasie :) trener nie porozumienie wraz z nowymi pilkarzami czym są lepsi od naszych tylko tym ze dojezdzają z trenerem


...
22:23, 27 lutego 2019

Rydzewo

Słaby trener i jeszcze gorsze jego wzmocnienia  


...
22:41, 27 lutego 2019

Gość

zygmunt cendrowski nie mają budowy sylwetki piłkarzy a trener bardziej przypomina pana do w-f


...
23:01, 27 lutego 2019

Gość

Zobaczylibyscie treningi tego pana to wiecej byscie nie gadalo tak bo są bardzo dobre. Pilkarze zawistnicy komentuja


...
00:07, 28 lutego 2019

Gość

Pewnie Rzekuniaki  


...
07:51, 28 lutego 2019

Gość

bo iwekszosc pilkarzy narwi nie miała dobrych trenerow a teraz sie podniecaja treningami i wejsciem na basen


...
11:27, 28 lutego 2019

Do gościa z 7:51

Jak na hejtującego komentatora, zaskakująco dużo wiesz o Narwi, jej zawodnikach i treningach. Czy naprawdę warto tak sobie brudzić sumienie, pisząc takie rzeczy o kimś? Po co Ci to? Czy dla chwili radości w momencie gdy wylewasz pomyje w internecie i klikasz DODAJ, warto sobie babrać sumienie? Jak potem patrzysz w twarz tym piłkarzom, prawdopodobnie swoim kolegom z boiska? Czy nie jest Ci później wstyd? Jak możesz później przejść i podać im rękę, skoro potem siadasz do komputera i ich opluwasz. Za chwilę Wielki Post, nieśmiało proponuję postanowienie, aby iść z tym do spowiedzi i oderwać się od komputera.

Przywróćmy normalność do sportu, bo sport to honor i spojrzenie na kolegów z drużyny i na rywali bez wywyższania się, z zachowaniem godnym wobec nich.  


...
23:30, 28 lutego 2019

Te wysoki od smakow

Więcej takich transferów bar... Więcej Łomży w Ostrołęce. A my co nie mamy kim grać.  Prezes jak byliśmy w B klasie jakoś to ogarniał ale w głupiej A klasie już się pogubił.  Panowie weźcie się ogarnijcie jeden z drugim albo lylnijcie sobie ten wasz napój energetyczny z godłem klubu. Bo pogubiliscie się masakrycznie.  


...
08:58, 01 marca 2019

Gość

za dużo  kasy jest chyba w kasie klubowej tylko ile ci przyjezdni i trener beda do nas przyjezdzac? kilka miesiecy góra pół sezonuSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.