zdjecie 1233
zdjecie 1233

Damian Słowik z kolejnym sukcesem i zaproszeniem do Anglii

Piłka nożna 24 czerwca 2017 5 Komentarzy

Wychowanek Korony Ostrołęka Damian Słowik przeżywa ostatnio dobry czas w swojej piłkarskiej przygodzie. 16-latek został mistrzem kraju szkół gimnazjalnych, a do tego otrzymał zaproszenie na testy do jednego z angielskich klubów!

Ogólnopolski finał rozgrywek młodzieży gimnazjalnej w piłce nożnej został rozegrany w Głuchołazach. Ostrołęczanin Damian Słowik reprezentował Gimnazjum nr 15 w Białymstoku. Grano systemem "każdy z każdym" a białostocka drużyna wygrała wszystkie osiem spotkań w turnieju i zajęła pierwsze miejsce.

Damian Słowik jest zawodnikiem Korony Ostrołęka wypożyczonym obecnie do MOSP Białystok. Przed Słowikiem jeszcze Mistrzostwa Polski U16 im. K. Deyny o Puchar PZPN, które zostaną rozegrane w lipcu.

Już teraz młody zawodnik nie może narzekać na brak ofert z różnych klubów, dlatego po wygaśnięciu wypożyczenia do MOSP Białystok zdecyduje o swojej przynależności klubowej. 16-letni zawodnik dostał m.in. propozycję testów z Fleetwood Town - klubu trzeciej klasy rozgrywkowej w Anglii. Testy miałyby się odbyć w lipcu tego roku, a zaproszenie dostał też klubowy kolega Słowika z MOSP Białystok - Maciej Twarowski. To duże wyróżnienie, bowiem Fleetwood Town FC to czołowy klub League One, w ostatnim sezonie zajął w niej 4. miejsce.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:33, 24 czerwca 2017

kolega

Gratulacje Słowiczku:)


...
12:28, 24 czerwca 2017

Reforma

Gratulacje od korona.  


...
13:41, 24 czerwca 2017

Gość

Jednak jest mocne szkolenie w koronie bo w ostatnich latach nic nie słychać o utalentowanych chłopcach z Apn czy Narwi


...
17:01, 24 czerwca 2017

Gosc

A ty kolego zamiast krytykowac napisz co w swoim zyciu osiagnoles , jakiej wyzyny sportowej dotknoles.


...
11:22, 25 czerwca 2017

kibic

apn taki silny to czemu tylko jeden chłopak przez tyle sezonów przeszedl do bialegostoku ,Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.