zdjecie 7405
zdjecie 7405

Dariusz Małkowski: "Rekordy mobilizują do jeszcze większej pracy"

Pływanie 16 czerwca 2017 2 Komentarze

Ratownicy WOPR-OS Ostrołęka zanotowali doskonały start w Letnich Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Do Ostrołęki wrócili z 25 medalami, z których niezwykle zadowolony jest prezes i trener ostrołęckiego klubu Dariusz Małkowski.

Trener Dariusz Małkowski podkreśla, że zawodnicy WOPR-OS osiągają dobre wyniki, które mobilizują do pracy nie tyko ich, ale także sztab szkoleniowy.

- Osiągnięte wyniki, zdobyte medale, poprawione rekordy życiowe oraz ustanowione rekordy Polski bardzo cieszą i motywują do jeszcze większej pracy. Odnoszone od wielu lat sukcesy zawodników WOPR-OS Ostrołęka, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej, potwierdzają dobrą i przemyślaną pracę na treningach mimo ograniczonych środków finansowych. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom reprezentujących WOPR-OS Ostrołęka należą się serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki, postawę i zaangażowanie podczas mistrzostw - mówi.

Większość reprezentantów ostrołęckiego klubu zasłużyła na wakacje. Wyjątkiem jest Hubert Nakielski, przygotowujący się do niezwykle ważnej imprezy sportowej.

- Chciałbym podziękować również wszystkim, którzy wspierają nasze działania, a w szczególności  rodzicom zawodników i samorządowi ostrołęckiemu. Dla większości zawodników, poza Hubertem Nakielskim, nastąpi teraz okres zasłużonego odpoczynku. Hubert, który najprawdopodobniej będzie jedynym ostrołęczaninem startującym w reprezentacji Polski na 10. Światowych Igrzyskach Sportu The World Games, swoje przygotowanie do tej prestiżowej imprezy przygotowania rozpoczyna już teraz w Ostrołęce, by następnie szlifować formę na obozie kadry Polski w Szczecinie. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają Huberta w przygotowaniach - kończy trener Małkowski.

O medalowym starcie WOPR-OS we Wrocławiu przeczytasz w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:42, 16 czerwca 2017

rodzic

brawo dla trenera i gratulacje dla zawodników


...
20:21, 18 czerwca 2017

zawodnik

tak trzymać trenerzeSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.