Diament najlepszy w Kępnie... i w lidze młodzików!

Piłka ręczna 23 marca 2022 0 Komentarzy

Za szczypiornistami Diamentu Ostrołęka bardzo intensywny weekend. Obfitował on w sukcesy: piłkarze ręczni z rocznika 2011 wygrali turniej w Kępnie, a młodzicy zwyciężyli na wyjeździe z Warszawianką Warszawa i wciąż są niepokonani w lidze.

W sobotę najmłodsi piłkarze ręczni Diamentu Ostrołęka, z rocznika 2011, udali się do oddalonego o ponad 400km Kępna, by wystąpić w Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Ręcznej. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego okazali się rewelacją turnieju wygrywając wszystkie swoje mecze i odnosząc zwycięstwo. Wygrane ostrołęckich chłopców: Moto Jelcz Oława 9-2, Pabiks Pabianice 10-2, MKS Wieluń 10-1, Akademia Kępno 7-5. W meczu finałowym Diament ograł KS Środa Wlkp. 7-4.

Również w sobotę w Płocku na parkiecie ligowym ze zmiennym szczęściem zagrała drużyna chłopców starszych. Pod wodzą trenera Radosława Blocha rywalizację w grupie mistrzowskiej Warszawsko Mazowieckiej Ligi chłopców starszych Diament zaczął od przegranej 17:9 z SKF Wisłą Płock. W kolejnym meczu po zaciętej walce ostrołęczanie wygrali z zespołem UKS Niedźwiadek Węgrów 16 :15.

W niedzielę zaś rywalizowali nasi młodzicy. Chłopcy prowadzeni przez trenera Radosława Blocha odnieśli w stolicy przekonujące zwycięstwo z zespołem KS Warszawianka Warszawa 16:44 (7:24). Jest to kolejna wygrana naszych chłopców, którzy nie zaznając porażki na dwie kolejki ligowe przed końcem rozgrywek zajmują pierwsze miejsce w Mazowieckiej Lidze Młodzika. Prowadzenia nie oddadzą już do końca!

Źródło: UKS Diament Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.