Długo wyczekiwana inwestycja. Przebudowa stadionu może ruszyć w tym roku

Inne 02 marca 2022 0 Komentarzy

Kiedy rozpocznie się budowa nowego stadionu miejskiego w Ostrołęce? - to pytanie często zadawane jest przez radnych na sesjach rady miasta, ale też przede wszystkim przez sportowców, narzekających na stan obiektu pamiętającego lata słusznie minione. Najnowsze wieści są takie: start inwestycji jeszcze w tym roku.

W grudniu 2021 roku prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pytany na sesji rady miasta o budowę stadionu miejskiego, potwierdził gotowość do realizacji tej niezwykle potrzebnej inwestycji.

- Jeżeli chodzi o stadion, to mam nadzieje, że na jesieni przyszłego roku stan surowy trybuny by się zarysował - odpowiedział Łukasz Kulik, snując plany na przyszłość. - Może nawet przed wyborami udałoby nam się to skończyć?

Nowy stadion do 2024 roku?

Według najnowszych informacji, rozpoczęcie zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie stadionu miejskiego przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce ma rozpocząć się w czwartym kwartale 2022 roku, a okres realizacji to 2 lata od dnia podpisania umowy z wykonawcą. Kompletna dokumentacja projektowa jest w fazie przygotowania przez biuro architektoniczne z Białegostoku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.