Dobra passa lokalnych ekip w A Klasie. Kolejny raz komplet zwycięstw (wyniki, tabela)

Piłka nożna 23 maja 2021 0 Komentarzy

To była kolejna seria gier, w której drużyny z powiatu ostrołęckiego wygrały swoje spotkania w komplecie. Najbardziej efektowne zwycięstwo odnotował lider - Rzekunianka Rzekuń.

Piłkarze z Rzekunia rozgromili Borutę Kuczbork aż 10:1!

W 10. minucie strzelanie rozpoczął Bartosz Pędzich. Na 2:0 podwyższył dwie minuty później Arkadiusz Il, a jeszcze przed przewą do siatki trafiali: ponownie Pędzich, Adrian Wołejszo i jeszcze raz Pędzich. W drugiej połowie, w 53. minucie, do siatki trafił - a jakże inaczej - Bartosz Pędzich. Bramka numer siedem była autorstwem Szymona Kaczyńskiego, ósmego gola strzelił Pędzich (była to jego piąta bramka w meczu!), a na koniec dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Szymczyk. Gospodarze strzelili honorowego gola w 66. minucie, jego autorem był Filip Watkowski.

Kurpik zwycięża na wyjeździe

Ważne zwycięstwo na wyjeździe zanotował Kurpik Kadzidło. Tym razem skończyło się wynikiem 5:1. W 30. minucie wynik otworzył Hubert Dąbkowski. Drugiego gola w 45. minucie zdobył Piotr Przytuła. Gospodarze próbowali odrobić straty i w 71. minucie zdobyli gola kontaktowego (Kamil Gajewski). Kurpik zanotował jednak świetną końcówkę meczu - w 78. i 86. minucie strzelił Adrian Gwiazda, a wynik ustalił Karol Antoszewski, już w doliczonym czasie gry.

Szalony mecz Aldo Bartnika

Piłkarski horror ma za sobą Aldo Bartnik Myszyniec. Ale co najważniejsze, zwycięski! Piłkarze z Myszyńca wygrali 5:4 z Wkrą Sochocin po bramkach Kacpra Jaksiny oraz trafieniach Dominika Gąski, Macieja Szymańskiego i Krzysztofa Szymańskiego.