Dobre 45 minut Świtu Baranowo

Piłka nożna 02 marca 2015 Komentarzy

Świt Baranowo przegrał z Orzycem Chorzele 3:5 w meczu sparingowym, który w niedzielę 1 marca odbył się na stadionie w Baranowie. Podopieczni Daniela Zyry rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę, w drugiej części gry wyraźnie lepsi byli zawodnicy Orzyca.

Gracze Świtu w pierwszej odsłonie postraszyli reprezentantów ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Orzyc miał wyraźne problemy z wykończeniem swoich akcji i to piłkarze z Baranowa schodzili na przerwę z prowadzeniem 2:1. Niestety, w drugiej połowie goście odzyskali skuteczność i strzelili aż cztery bramki. Świt dołożył jeszcze jedno trafienie i mecz zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść Orzyca. Wszystkie trzy gole dla zespołu z powiatu ostrołęckiego strzelił Rafał Ogonowski.

Świt Baranowo - Orzyc Chorzele 3:5 (2:1)

Świt: R.Przybyłek- D. Duszak, J. Gąska, W. Gąska, P. Zarjewski-P. Lutrzykowski, K. Olender, R. Ogonowski-M. Dobrzyński, K. Chodkowski- R. Grabowski. Grali również: P. Olender, A. Wołejszo, Sz. Funk, H. Gąska, P. Kaczor.